Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Вважаємо цей крок перезрілим

Borys Babin
Поки три доби "палають станиці" внутрішнього політичного дискурсу через рішення РНБО про санкції, експерти "АРК" були змушені терміново опрацьовувати навички ділової в'єтнамської та ісландської мов. Адже серед іншого санкції указом № 64\2021 було запроваджене проти "Севастопольського державного університету".
Вважаємо цей крок перезрілим, адже саме ця "установа" з 2014 року користується не лише майном сімох державних університетів України, але й навчальним (але при цьому цілком справжнім) ядерним реактором.
Розташованим прямо біля одної із севастопольских бухт.
Та водночас, як вже писала "АРК", саме "СДУ" окупанти використовують не тільки як форму "визнання замаху на анексію", через укладання фейкових "угод про співпрацю" з університетами третіх країн, але й як ключову структуру для науково-методичного забезпечення ескалації впливу РФ у Середземне море та в регіоні Організації Чорноморского співробітництва.
Тому усім тим залученим із "СДУ" у брудні ігри в "подвійні дипломи" та "програми обмінів" університетам, від Австрії до Китаю, наразі пішли "листи щастя".
Про їх співпрацю із установою, яка у незрозумілий спосіб експлуатує ядерний реактор, ховаючи свою діяльність від МАГАТЕ, та яка наразі обгрунтоване підозрюється владою України у фінансуванні тероризму.
Тому тут питання стоїть вже не про права окремої людини та навіть не про "Кримнаш". А про максимально токсичні, у прямому сенсі слова, речі.
На які навіть не дуже великі друзі України "заплющити очі" тепер не зможуть.
Більш того, вже через добу можна казати, що пішли ці повідомлення не в "суху землю".
Далі буде значно цікавіше.
Особливо тому, що про відповідні "кванти заспокоєння" із мальовничих австрійських університетських містечок "АРК", прикладом, вже писало.
Для пригортання уваги додаю фото "ключового партнера" "СГУ" в Індонезії. Так цей "університет" виглядає ще до початку відповідних антитерористичних заходів тамтешньою владою)
Хоча звісно не усі використані РФ у справі "СДУ" структури настількі ж фейкові.
Для бажаючих знати деталі - матеріали "АРК" про "СДУ" у перших двох коментарях до посту.
Ну а поки воно собі потихенечку йде - переконливо раджу усім підписатися на твітер та телеграмканал "АРК"
Бо лише там ви скоро прочитаєте - чи живуть леви у формаліні і до чого тут Порошенко, Яценюк та серійний вбивця-політик із кулею в скроні.
Щось тягне наразі авторів "АРК" на насичені правдою життя мемуари про наших нещодавних керманичів та про їх стародавні кримські пригоди, які мають поточні наслідки.
За опис яких Фейсбук може забанити.
То чи могли знати євпаторійські бомжи, які скручували дверні ручки в далекому 1995-му або продажні копи, що збирали данину з масажних салонів Сак у "лихі роки", що воно наразі вийде саме так... Але - тепер точно вийде.
Приєднуйтесь до реального кримського життя.
t.me/borysbabin
t.me/ARCconstruction
https://twitter.com/ARofCrimea


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2824571.html.
Tags: китай, коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments