Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

НКЦК при РНБО України зафіксував спроби поширення шкідливих документів

Рада національної безпеки і оборони України
НКЦК при РНБО України зафіксував спроби поширення шкідливих документів через Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).
Метою атаки було масове зараження інформаційних ресурсів державних органів, оскільки саме з використанням цієї системи здійснюється документообіг у більшості органів державної влади.
Шкідливі документи містили макрос, який під час відкриття файлів приховано завантажував програму для віддаленого управління комп’ютером. Способи та засоби реалізації цієї кібератаки дозволяють пов’язати її з одним із хакерських шпигунських угруповань з Російської Федерації.
За сценарієм атака належить до так званих supply chain attack. Це атака на ланцюжок поставок, під час якої атакуючі намагаються отримати доступ до цільової організації не напряму, а через вразливості в інструментах і сервісах, які вона використовує.
=====
Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США
23 лютого на базі Берегової охорони США в м.Балтімор проведені ходові випробування патрульного корабля типу Island “Суми”у відкритому морі.
В ході випробувань перевірялися якість роботи агрегатів та механізмів корабля, а також функціонування його навігаційної системи. Було продемонстровано максимальні можливості корабля щодо його маневреності та швидкості.
При випробуваннях були підтверджені технічні характеристики та ходові якості корабля.
Під час випробування на борту були присутні Аташе з питань оборони при Посольстві України в США генерал-майор Борис Кременецького та Військово-морський аташе капітан 1 рангу Сергій Федорчук, які надали позитивні відгуки щодо технічних характеристик корабля.
Військові дипломати провели зустріч з екіпажем патрульного корабля “Суми”, керівництвом бази Берегової оборони та верфі м.Балтимор. Під час зустрічі були обговорені питання щодо ходу підготовки та навчання екіпажу, а також технічної готовності катерів “Суми” та “Фастів”.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2828506.html.
Tags: беспредел, медведчук, прдоны, рассея, сбу, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments