Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Право на владу». Які головні висновки зроблені і що я виніс з цього ефіру

Константин Ильченко
Давно не дивився телевізор, але вчора не втримався і увімкнув «Право на владу», бо дуже резонансні піднімалися там питання.
Які головні висновки зроблені і що я виніс з цього ефіру.
По коронавірусу склалося таке враження, що ні сам міністр Степанов, ні присутні в студії вже давно не вірять в його загрозу.
Міністр, якось вітієвато рапортував про те, що все у нас добре, але нічого ми зробити не можемо. Гості ефіру сиділи поряд, всі як один без масок, тому я так і не зрозумів: ми вже перемогли ковід чи він ще не зовсім дійшов до нас. Але ж з чорною заздрістю подумав: от щасливі люди, їм можна і без масок))
На виступ міністра студія іноді різко реагувала, але все виглядало так, що не за ради Степанова тут всі зібралися.
Коли до мікрофона вийшов міністр юстиції Малюська, я зрозумів що судова реформа в нас взагалі ніколи не відбудеться. Коли ж він почав говорити, то з його рота посипалися жорсткі аргументи на користь моїх висновків. Малюська складає враження людини, яка опинилася там де її зовсім не чекали. Їй вже показують на двері, а вона не хоче уходити, бо там де вона зараз їй дуже добре. Малюська – це уособлення всієї виконавчої влади України. ...Жах!
По Стеренеко горизонти розширилися. Прикро, але його вирок без втручання політиків не обійшовся. Прозвучала версія, що Стеренеко був скормлений Портнову в обмін на голосування ОПЗЖ в підтримку Венедіктової, при призначені її на посаду генпрокурора.
Прокурор Одеської області виглядав замученим і розгубленим, аргументи ЛОМів і адвоката наче цвяхи вбивалися в гнилу справу.
Проте, питань багато і не все так однозначно. Якщо, апеляція буде організована належним чином, а судді будуть адекватними і не заангажованими, то на нас можуть очікувати сюрпризи.
На жаль записам розмови Медведчука та Суркова було виділено зовсім обміль часу, але ж громадськість встигла сказати своє слово.
Пролунала однозначна вимога – заслухати це питання на сьогоднішньому засіданні РНБО. Мені здалося, що в цей момент Баканов відчував себе не дуже комфортне.
Вважаю, що саме по цьому питанню потрібно робити окрему програму. Безпека країни незрівнянно важливіше кривлянь Малюська і заколисувань від Степанова.
Юрий Романенко і Gennadiy Druzenko – респект!
Вони тримали програму в потрібному тонусі, бо інакше можна було б заснути))
===
Yuriy Gavrylechko
Костя %) так никакой угрозы и не было никогда. И об этом знает большинство политиков. Вот что тебя удивляет-то?

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2832442.html.
Tags: анализ, дебіли, карантин, менты, мировое правительство, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment