Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Записки пасквілянта 2021/02/26

У той час як лейтенант Баканов 25 лютого 2021 року кивав гривою в студії телеканалу «1+1» і розповідав, що колишній негласний співробітник СБУ «Лаврентій Берія» при ньому не проходив службу в Конторі (і це свята правда – «Берія», він же ж Стерненко, пішов з Головного управління «К» разом зі своїм куратором генерал-лейтенантом Пісним як тільки начальником цього Главку став лейтенант Баканов), підлеглі Іванушки Геннадійовича допомагали покинути Україну в напрямку славного міста Дубаї екс-народному депутату й ек-міністру транспорту Миколі Рудьковському. Микола Миколайович полетів до свого давнього товариша – генерал-командора Міжнародної Управи «Козацтво Запорозьке» Юрія Єриняка, більше відомого під прізвиськом «Молдаван».
Люди брешуть, що причиною раптового відльоту відомого «соціаліста» тов. Рудьковського до «Молдавана» стала інформація, передана йому від в.о. начальника Головного слідчого управління СБУ Андрія Швеця, що Рудьковського планується найближчим часом затримати за викрадення в 2012 році разом з Єриняком нинішнього народного депутата з фракції «Слуга народу» Олега Семінського. На час викрадення Семінський був керівником ПАТ «Нафтогазвидобування», на сьогодні 25% акції компанії належать Рудьковському через нідерландську компанію Salazie B.V., а решта – Рінату Ахметову.
Семінський провів «на підвалі» майже три роки й був звільнений слідчим Генеральної прокуратури Дмитром Сусом, якого зараз судять за те, що він розслідував кілька кримінальних проваджень відносно директора НАБУ Ситника (формально – за інше, але фактично – за те, що Сус ледь не вдягнув на Ситника кайданки в червні 2016 року за вимагання хабаря з прокурора Кулика: операція зірвалась, оскільки генеральний, прости господи, прокурор Луценко попередив Ситника, щоби той не брав гроші).
Але втеча Рудьковського ніякою мірою не ставить хрест на розслідуванні. Бо в Україні залишились його подільники – Юрій Віталійович Луценко, який свого часу взяв з Рудьковського кругленьку суму за те, щоби забезпечувати недоторканність Єриняка. Та Петро Олексійович Порошенко, який особисто (!) проводив у 2014 році наради й заслуховування цієї справи в Генеральній прокуратурі (у кабінеті першого заступника генпрокурора Герасимюка в «червоному» корпусі, що виходить на вулицю Гусовського). Якщо Юрія Віталійовича відправити до «діда Лук’яна», він дасть усю розкладку й потягне за собою Порошенка. Тим більше, що зараз справа про викрадення Семінського розкручується не заради покарання Рудьковського чи, тим більше Єриняка («Молдаван» – це якраз та людина, яка на прохання колишнього першого заступника міністра внутрішніх справ України Володимира Євдокимова вимолила для Зеленського прощення в Рамзана Кадирова, якого комік «95 кварталу» образив своїм жартом).
Справа про викрадення Семінського була давним-давно розслідувана, продана й пропита. А зараз вона активізувалась виключно з метою загнати під шконку Ріната Леонідовича. Куратором кампанії з переслідування Ахметова є секретар РНБОУ Олексій Данілов, питання погоджено з посольством США.
Volodymyr Boiko
=====
Ось він який, генерал-командор війська Запорозького Юрій Єриняк, який у 2012 році на замовлення Рудьковсього викрав і тримав «на підвалі» майже три роки нинішнього народного депутата з фракції «Слуга народу» Олега Семінського.-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2833268.html.
Tags: ахметов, беспредел, бойко, зеленский, конспирология, менты, подонки, прдоны, рейдеры, сбу, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments