Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що чудили ці два попсуй-розвідники – Кондратюк і Бурба – можна розповідати годинами

Volodymyr Boiko
Доки народ розважався, спостерігаючи «Сергей-парад» на захист негласного позаштатного співробітника СБУ Стерненка, засудженого до 7 років позбавлення волі, підкралась нова біда, звідкіля не чекали. Як повідомив народний експерт з усіх питань Юрій Бутусов, «Зеленский выселил из дома и снял охрану с экс-начальника ГУР Василия Бурбы, который дал показания о провале операции по захвату российских террористов. Глава Офиса президента Андрей Ермак звонил автору фильма о "Вагнергейте" Христо Грозеву, фильм выйдет в марте».
Щось зовсім збідніли засіки у Василя Васильовича Бурби, якщо йому доводиться наймати народного експерта Бутусова. Міг би щось і попристойніше знайти – наприклад, розшукати легендарного комбата Костю Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семененко). Або дати трохи грошей «таємному агенту НАБУ» Шевченку. Але, мабуть, нема в пана отамана золотого запасу… Втім, читаємо народного експерта далі:
«По данным Цензор.Нет, накануне выселения из Конча-Заспы, с Бурбой провел встречу сотрудник спецслужб, доверенное лицо президента Зеленского, который предложил Бурбе назначение послом Украины в Австралии, в обмен на публичное опровержение скандала с "вагнеровцами", отказ от интервью и всякого сотрудничества с расследователем "Беллигнкэт" Христо Грозевым. В противном случае Бурба получил прямые угрозы - выселение из охраняемого дома, лишение документов, увольнение с работы в МИД родного брата, открытие уголовных дел. Бурба отказался от такой позорной сделки. И первые угрозы были тотчас осуществлены».
Ти ба: «по данным Цензор.Нет»… Цікаво, які такі дані може мати людина, що підписується як «Участник группы военно-тактической экспертизы ГПУ по расследованию событий на Майдане Юрий Бутусов»? Хто буде ділитись інформацією з народним експертом, прізвище якого викликає гомеричний регіт серед правоохоронців і співробітників спецслужб? Всі джерела Бутусова – це його роботодавець Вася Бурба, якого колишній друг і соратник Валерій Кондратюк заганяє під шконку.
Дійсно, Кондратюк (не Зеленський, а Кондратюк, який зараз доїдає Єрмака й сподівається ось-ось очолити Офіс Президента при недієздатному монарху) прислав до Бурби начальника ГУР МО України Кирила Буданова з пропозицією поїхати послом у будь-яку країну (не тільки Австралію, хоча Австралія називалась першою, позаяк посол Кулініч був призначений ще в 2015 році й давно підлягає ротації). У протилежному випадку були обіцяні всі кари земні – позбавлення охорони, кримінальні провадження і протчая, і протчая, і протчая.
Ну, стосовно кримінальних проваджень, Кондратюк знає, чим погрожувати. Ось що я писав про цих двох братів по розуму, коли Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) звільнив Бурбу з посади начальника ГУР МО України:
***
«Валерій Віталійович Кондратюк і Василь Васильович Бурба – це справжні скарби, безцінне інтелектуальне надбання українських спецслужб. Саме Кондратюк привів Бурбу в ГУР МО, врятувавши від неминучої тюрми – за часи Януковича Бурба очолював 2 Управління Главку «К» й під час акцій протесту спеціалізувався на провокаціях відносно активістів «Автомайдану». Принаймні, злі язики саме йому приписують спалення автомобілів учасників акцій протесту та імітацію «викрадення» негласного позаштатного агента СБУ Дмитра Булатова, який перед своїм зникненням встиг покласти до кишені 50 тис. доларів, пожертвуваних на «Автомайдан». Більш того, Бурба був двічі зазначений як виконавець у плані «Бумеранг», розроблений СБУ з метою зачистки Майдану від учасників акцій протесту – цей план у лютому 2014 року оприлюднив тодішній народний депутат України Геннадій Москаль.
Що чудили ці два попсуй-розвідники – Кондратюк і Бурба – можна розповідати годинами, починаючи з вбивства у вересні 2015 року гласного позаштатного співробітника СБУ Андрія Галущенка («Ендрю»), яке лихі язики приписували саме цьому дуету. Казали, що, начебто, Галущенко викрив воєнну розвідку на нелегальних поставках товарів і наркотиків через лінію розмежування в Луганській області, поблизу містечка Щастя, і за це поплатився життям. Підозрювані у вбивстві були невдовзі затримані військовою прокуратурою сил АТО, але згодом опинились на волі, справа була розвалена, а винуватцем оголосили якогось небіжчика з числа сепаратистів.
Ну, а про те, як Кондратюк і Бурба збирались передати «Острів» – базу ГУР МО на Рибальському острові – бізнес-структурам Порошенка, не чув хіба глухий. Як і про колосальні фінансові зловживання на господарських об’єктах, що належать воєнній розвідці (достатньо пригадати сільськогосподарські угіддя в Миколаївській області, які Кондратюк і Бурба здавали в оренду фермерам, або діяльність підприємств «Держтранс», «Монтажник України» і «Центр консалтингу та ділового співробітництва», що перебувають у оперативному віданні ГУР МО України).
Арешт у Москві полковника ГУР МО України Романа Сущенка та засудження в Мінську полковника ГУР МО України Павла Шаройка – це також результат безумної мозкової діяльності Кондратюка та Бурби. Але найбільший скандал спричинила історія з так званими «кримськими диверсантами», коли 6 серпня 2016 року диверсійна група ГУР МО України в складі 5 осіб проникла на територію окупованого Криму. Біля села Суворове диверсантів мав зустрічати на автомобілі Андрій Захтей, завербований українською воєнною розвідкою, але в цьому авто на них, насправді, чекала засідка – російські спецпризначенці з групи «Вимпел».
***
А пересварились два брати-акробати через те, що кожний з них хотів посісти посаду голови Служби зовнішньої розвідки України…
Втім, не можна не визнати, що нині Кондратюк себе поводить як гандон. Коли він, побачивши, що Сивочолий Гетьман програє президентські вибори, у квітні 2019 року покинув Адміністрацію Президента й до червня 2020 року ходив у безробітних, Бурба, з огляду на те, що Кондратюк є секретоносієм найвищого рівня, забезпечував його охорону силами ГУР МО – попри взаємну ненавість. Бурба охороняв не тільки Кондратюка, але і його дружину, дітей і навіть собаку, яку вигулював офіцер ГУР МО, хоча це й було незаконно. А Кондратюк тепер не лише позбавив Бурбу охорони (точніше, наказав це зробити Буданову), не лише виселив його з охоронюваної державної дачі, але ще й запускає чутки про те, що до Києва, начебто, приїхала російська диверсійно-розвідувальна група, щоби ліквідувати Бурбу (це Кондратюк робить для того, щоби спонукати Бурбу все ж таки поїхати послом у Австралію).
Найсмішніше в цій історії, що і Кондратюк, і Бурба давно завербовані американською спецслужбою. За часи Януковича Кондратюка ледь не посадили за те, що він, працюючи у Вашингтоні, на початку 2000-х завербував для американців українського консула Наливайченка – матеріали цього кримінального провадження Тоцький наприкінці лютого 2014 року вивіз у Крим, але Наливайченко там його наздогнав, матеріали забрав, привіз до Києва й урочисто спалив, одночасно призначивши Кондратюка начальником Департаменту контррозвідки з метою унеможливлення подібних ексцесів на майбутнє. Бурба також відкрито працює на розвідку іноземної держави й недавно місяць провів у США, де в Ленґлі проходив оглядини на предмет наступного призначення директором НАБУ замість Ситника, який утомив своїх кураторів безумною жадібністю, несамовитим хабарництвом і здатністю обкладати поборами все, що ворушиться.
Але в конфлікті між Кондратюком і Бурбою американці не можуть нічого вдіяти. Якби це були нелегали, то одного з них просто б відкликали. А в даній ситуації резидентурі ЦРУ в Україні залишилось лише надати Бурбі автомобіль посольства й спостерігати, чим закінчиться гризня двох американських агентів.
Як пише зі слів Бурби народний експерт з усіх питань Бутусов,
«Безопасность экс-начальника военной разведки в Украине обеспечивают американцы, которые за это вообще не отвечают и просто проявляют добрую волю… Бурбу, который обладает информацией особой государственной важности, ГУР МО и СБУ также лишили документов прикрытия. Его единственной защитой является, на данный момент, машина, предоставленная посольством США».
Бутусов – щаслива людина, оскільки не усвідомлює, що він верзе. Якби в США екс-керівника військової розвідки побачили б у автомобілі іноземного посольства, то наступний ранок він би зустрів у в’язниці. Але Україна – не США. І навіть не Зімбабве. Лише тут очільники розвідувальних органів можуть відкрито працювати на закордонні спецслужби й чубитись на очах у кураторів.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2837187.html.
Tags: бойко, зеленский, история, конспирология, менты, порошенко, прдоны, рейдеры, сбу, сша, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment