Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Oleksii Stepura · Деркач та Кучма хотіли знищити Сонце

THE SUN
Дякую Олег Ельцов і Maxim Kamenev за те що нагадали про мою стару, "зачищену" на сьогодні статтю в період Кучмагейту, здається початок 2002 року.
Викладаю, тема: "Чьто скажєшь, Ілон Маск"?
====
Деркач та Кучма хотіли знищити Сонце
Епіграф:
Президентом я став зовсім випадково. А взагалі, я ракетчик.
Л.Д.Кучма
Ентузіасти, що оперують записами розмов президента України, давно привчили до думки, що Кучма та його оточення спроможні на будь-які злочини. Вбивство з розчленуванням, підвішування суддів за гениталії, торгівля «Кольчугами» з Саддамом – ось далеко не весь перелік злочинів режиму. Але це, здається, ще не найстрашніше. В записах Мельниченко міститься доказ того, що Кучма та Деркач планували знищити Сонце. Ця історія безпосередньо пов`язана із звинуваченнями України в ракетному співробітництві з Іраком та Іраном.
У травні цього року майор Мельниченко вперше повідомив кореспонденту Тому Ворнеру про їснування запису бесіди Кучми з директором «Південмашу» Алєксєєвим. У цій розмові звучало крамольне для вуха західної людини сполучення слів: “ракети”, “Іран” та “Ірак”. Про що конкретно йшлося Мельниченко встановити не зміг: під час розмови співбесідники перейшли на змовницький шепіт та обачно віддалились від дивану. Однак, неприємний осад від прокрученого запису у Ворнера залишився. Про це журналіст повідомив у передовиці «Файненшнл Таймс».
Надалі відомості про загадкову активність Кучми навколо «Південмашу» знайшли підтведження в загальнодоступних записах Мельниченко, що вже давно “бовтаються” в Інтернет. Так, з`ясувалось що в червні 2000 року Київ відвідав високопосадовий співробітник ЦРУ, який “попросився на зустріч” з головою СБУ. Як свідчить розмова в кабінеті Кучми, американця також зацікавили “ракети”, “Іран”, “Ірак” та якійсь проект у Дніпропетровську.
Запис від 22 червня 2000 р. (переклад з російської)
Деркач: [ …] І, одразу ж після їх відльоту, вісімнадцятого, прилетів замкерівника, замдиректора ЦРУ. Також попросився на зустріч, значить. Про зустріч з росіянами - так, побіжно поговорив.
А їх цікавить Ірак. Та Іран у зв`язку з нинішніми оцими ось справами. Те, що ми з вами тоді говорили, щоб створити якусь, припустимо, там, в Дніпрі (.) та на її основі, немов би розробляти ракетоносії. Вони не заперечують. Вони (…) вкладують там гроші. (…) Для того, щоб надалі був якійсь рух, треба на два-три дні змотатись туди. Вони хочуть показати іранцям своє виробництво, щоб його оцінити і, згодом, (.) Для чого ми це робимо? Американці будуть приймати участь лише у частині того, щоб (…) Вся решта розробка – ми, і частина виготовлення –ми. Тобто, ми запустимо і КБ «Південне» і запустимо (…) наш «Південмаш». Щоб трошки підтримати за їхні гроші, нам перспективно з ними попрацювати. Тобто, ось такий план з ними. Якщо немає заперечень, то ми далі продовжуємо цю роботу.
До речі, цей фрагмент із згадкою ЦРУ був навмисно вирізаний Петром Лютим з запису, що “висить” на «5-ому елементі». На запитання, навіщо це було зроблено, мешканець Вашингтона дав вичерпну відповідь: “Не можна шкодити там, де живеш”.
Як безпосередньо випливає з доповіді Деркача, представник ЦРУ був в курсі “наших справ” навколо «Південмашу» і схвалив їх. Мабуть, попався нормальний американець, з яким можна домовитись. Не такий нудотний, як оцей Паскуаль.
Так що ж, насправді, Кучма та Деркач планували “запустити” в Дніпрі?
У пошуках відповіді на це запитання автор довго блукав в Інтернет доки випадково не натрапив на ресурс www.sbu.gov.ua (Офіційний сайт Служби Безпеки України).
Там, серед матеріалів про діяльність СБУ в 2000 році вдалось відшукати інтерв`ю Леоніда Деркача під гучним заголовком: «ЧИМ БІЛЬШЕ ЗНАЄШ, ТИМ КРАЩЕ СПАТИ».
Однак, після прочитання тексту, я негайно дійшов до протилежного висновку. Зрозумів: краще мені було цього не знати. Сон був втрачений надовго. Доки не написав цю статтю.
Отже, Леонід Деркач повідомив в інтерв`ю газеті «Сегодня» от 31.07.2000 наступне:
- Зараз в КБ «Південне» розробляють ідею транспортування активних радіоактивних відходів на Сонце. [ …] В нас є унікальна ракета «Зеніт», яка може всі відходи вивести в космос. [ …] В американців такої ракети немає, в росіян – теж. Тому ми можемо укладати договори з іншими державами про транспортування активних відходів. Що буде від цього Сонцю? Дослідження показують, що жодної небезпеки не їснує. Тому Україна може транспортувати відходи на Сонце.
Таким чином, загадковий україно-ірано-ірако-американський проект, про який свідчать записи Мельниченка, означав виробництво ракетоносіїв «Зеніт» для запуску їх на Сонце.
Скептики, з числа недружніх українській державі “елементів” можуть одразу дорікнути: мовляв, Кучма насправді збирався виробляти на «Південмаші» ракети для Багдаду та Тегерану. А розповідь Деркача пресі про транспортування відходів на Сонце була лише оперативним прикриттям для цієї “спецоперації”.
Ми, однак, будемо виходити з того, що Україна ніколи не порушувала санкцій ООН і не продавала зброю сумнівним режимам. Про це неодноразово та переконливо повідомляли наші офіційні особи. Відтак, повіримо, що планувалось насправді запускати «Зеніти» на Сонце.
Проте, від цього зовсм не легше.
На тлі “проколів” українських ракетчиків у Броварах та на Чорному Морі, перспектива реалізації змальованого проекту вигядає загрозливою. Попри впевненість Деркача в тому,
що небезпеки Сонцю не їснує. Але ж не дай Бог, наші спеціалісти неправильно розрахують траекторію польоту і ракета замість Сонця влучить в Місяць. Це, як відомо, буде загрожувати Землі серйозними катаклізмами. Або, припустимо, «Зеніт» з відходами зазнає аварії на взльоті і впаде десь поблизу Києва. Другий Чорнобиль неминучий. З подальшим радіоактивним забрудненням ні в чому не винних країн ЄС. Взагалі, порівнюючи з задуманим Кучмою та Деркачем обстрілом Сонця, «Кольчуги» в ящиках з-під КрАЗів виглядають дитячими забавками.
Залишається сподіватись, що здійсненню цих злочинних намірів завадило оприлюднення Морозом аудіозаписів з кабінету президента та “касетний скандал”, що розпочався після цього.
З цієї точки зору цілком інакше спиймається вчинок майора Мельниченка та його друзів.
Тепер остаточно зрозуміло: Мельниченко насправді здійснив подвиг. Він не лише врятував демократію в Україні. Він врятував усіх нас – Україну, Землю, людство. Він врятував Сонце та, можливо, усю Сонячну систему.
P.S.
Звернення до світового співтовариства.
Факт схвалення Кучмою злочинних намірів Деркача по відношенню до Сонця можна вважати доведеним (він базується на загальновизнаних записах Мельниченко та підтверджується рельними подіями в житті). Думаю, тепер офіційний Київ забов`язаний надати переконливі докази того, что запуск ракет «Зеніт» на Сонце не відбувся. Українська влада повинна проявити відвертість і пояснити нещодавнє збільшення сонячної активності, а також - механізм появи плям на поверхні Сонця. Бо це, як відомо, збільшує ризик для американо-британських астронавтів, що будуть патрулювати заборонені для польотів (у рамках програми «Зоряних війн») зони Всесвіту.
Степан Іваницький

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2838405.html.
Tags: дебіли, история, провокація, рассея, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment