Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Oleksii Stepura · Деркач та Кучма хотіли знищити Сонце

THE SUN
Дякую Олег Ельцов і Maxim Kamenev за те що нагадали про мою стару, "зачищену" на сьогодні статтю в період Кучмагейту, здається початок 2002 року.
Викладаю, тема: "Чьто скажєшь, Ілон Маск"?
====
Деркач та Кучма хотіли знищити Сонце
Епіграф:
Президентом я став зовсім випадково. А взагалі, я ракетчик.
Л.Д.Кучма
Ентузіасти, що оперують записами розмов президента України, давно привчили до думки, що Кучма та його оточення спроможні на будь-які злочини. Вбивство з розчленуванням, підвішування суддів за гениталії, торгівля «Кольчугами» з Саддамом – ось далеко не весь перелік злочинів режиму. Але це, здається, ще не найстрашніше. В записах Мельниченко міститься доказ того, що Кучма та Деркач планували знищити Сонце. Ця історія безпосередньо пов`язана із звинуваченнями України в ракетному співробітництві з Іраком та Іраном.
У травні цього року майор Мельниченко вперше повідомив кореспонденту Тому Ворнеру про їснування запису бесіди Кучми з директором «Південмашу» Алєксєєвим. У цій розмові звучало крамольне для вуха західної людини сполучення слів: “ракети”, “Іран” та “Ірак”. Про що конкретно йшлося Мельниченко встановити не зміг: під час розмови співбесідники перейшли на змовницький шепіт та обачно віддалились від дивану. Однак, неприємний осад від прокрученого запису у Ворнера залишився. Про це журналіст повідомив у передовиці «Файненшнл Таймс».
Надалі відомості про загадкову активність Кучми навколо «Південмашу» знайшли підтведження в загальнодоступних записах Мельниченко, що вже давно “бовтаються” в Інтернет. Так, з`ясувалось що в червні 2000 року Київ відвідав високопосадовий співробітник ЦРУ, який “попросився на зустріч” з головою СБУ. Як свідчить розмова в кабінеті Кучми, американця також зацікавили “ракети”, “Іран”, “Ірак” та якійсь проект у Дніпропетровську.Read more...Collapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2838405.html.
Tags: дебіли, история, провокація, рассея, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment