Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

не піддаватися на провокації

Олег Калашников за допомоги міліції і беркута продовжує впевнено захоплювати Майдан Незалежності. Групи найманців чисельністю по 100 осіб кожна періодично виходять з підземного переходу і вишиковуються на Майдані. Беркут відтіснив киян і громадських активістів від місця встановлення сцени до входу в головпоштамт. Активісти встановлюють звукопідсилювальну апаратуру біля глобусу, який кияни охрестили "Чупа-чупсом".
Киян захищають народні депутати Кирило Куликов і Андрій Парубій. Лідери Коаліції учасників Помаранчевої революції закликають громадян не піддаватися на провокації і не допускати бійки з найманцями, оскільки саме цього домагається влада як підстави для масових репресій. Як повідомлялося раніше, наприкінці минулого тижня за завданням Одега Калашникова один з координаторів кампанії "Тимошенко - до відповідальності" громадянин Левченко Дмитро Олегович замовив в одній з інформагенцій прес-конференцію на 23 листопада, на якій заплановано розповісти про "жорстокі напади помаранчевих бандитів на свідомих прихильників Олега калашникова і Партії Регіонів".
Найманці Калашникова отримують по 110 гривень за участь в акції. Прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції володіє записом оперативної відеозйомки перемовин наших таємних агентів, які видавали себе за організаторів платних мітингів, з організаторами акції Калашникова і готова поділитися ним з телеканалами.
Прес-служба ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" (КУПР)
Tags: беспредел, київ, купр, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments