Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ковідні хроніки... Маразм крєпчал? Ніт. Все ідьот по плану.

Serhiy Dibrov
Я доросла людина.
Я чудово розумію, що жодна служба безпеки, приватна чи державна, і навіть УДО (чи хто там його охороняє) ніколи не дозволить провести особі, що охороняється, щeплeння цією вaкцинoю — за поточних обставин і за наявної дані про неї. Зокрема, за наявності інформації про випробування фази 3, що ще тривають.
Я чудово розумію, що жодний розумний та відповідальний лікар не порадить VIP-пацієнту, який не належить до групи ризику і нещодавно перехворів (тобто наразі має мінімальний ризик захворіти) щeпитится цією вaкцинoю.
Також я маю сумнів, що служба охорони дозволить стороннім медичним працівникам вколювати в особу, що охороняється, будь-що. Навіть порожній шпpиц.
Тому в мене немає жодних сумнівів, що «вaкцинація Зеленського» — то є фейк та постановка. Інакше не могло бути.
Мене в цій ситуації бентежать лише дві речі:
— вкрай низька якість цій постановки, і
— вкрай низька якість авдиторії, яка сприймає все це за чисту монету.
=====
Вадим Хомаха
Що й треба було довести:
В Італії чергові британські вчені виявили новий штам коронавірусу, який не лікують "супервакцини". Ну, щоб населення було в тонусі. Бо щось розслабилися, хочуть послаблення "карантинів".
Чи є, чи ні – насправді ніхто не знає, але "вчені говорять...". Ага-ага. Всі помруть.
Я вже наводив статтю з цього приводу. Суто нацистська гебельсівсько-кдбшна методологія зомбування населення і розділення людей. А людина - істота соціальна. Якщо зруйнувати соціальні зв'язки, люди потраплять в одиночну камеру в'язниці. З усіма наслідками для психіки.
Вмикайте мозок.
=====
Nataly Voronkova разом з Diana Makarova
1 березня о 09:16 ·
Відповідальність і особистий приклад Головнокомандувача ЗСУ.
Розумію, що всіх вже нудить від кількості «зрад» навкруги.
Але тут мені особисто настільки незрозумілі дії пана Хомчака, що я задаю питання публічно:
Навіщо вам, пане головнокомандувач ЗСУ, - особисті дані (у тому числі медичні!) тих, хто відмовився від вакцинації в зоні ООС?!
1. До свого питання додаю фото розпорядження, яке вранці 27.02.2021 зайшло на всі підрозділи в зоні ООС.
2. Наступні фото це коментарі юристів щодо правомірності такого наказу.
3. І ще додаю фото довідки відмови, яку повинні заповнювати військослужбовці, вказуючи в тому числі свої особисті медичні дані.
Якщо пана Хомчака так хвилює низька кількість добровільних згод на вакцинацію - то краще за все приїхати в ООС та показати на власному прикладі - вакцинуватись разом з підлеглими публічно.
P.s. Головнокомандувач Збройних Сил України - найвища керівна посада у Збройних Силах України. (с) Вікіпедія
Отже керівник це той хто бере відповідальність на себе, той хто повинен подати приклад.===
Ярослав Вішталюк
Якась дивна ця Воронкова: передавати особисті дані вояків - не можна, передавати особисті дані дітей, щоб відмовників в разі чого могли не пускати до шкіл і садочків - можна, тут все ОК, ніхто і словом не обмовився, більше того - всі раділи і схвалювали.
Нехай читає рішення Верховного суду про примат колективного над особистим в питанні епідемічної безпеки, там їй всі відповіді.
---
Diana Makarova
Ярослав Вішталюк питання, кому передаються особисті медичні дані. Медику? Ок. Головному дяді-начальнику, жодним чином не медику? Звиняйте
---
Diana Makarova
Ярослав Вішталюк ну, плюс питання добровільного вакцинування. Добровільно? Ок. Тоді навіщо збирати досьє на тих, хто відмовився?
---
Ярослав Вішталюк
Diana Makarova там чорним по білому написано - до військово-медичного відділу.
Тобто схема повністю аналогічна з проведеною вже в школах і дитсадках - до лікарні треба подати відмову, лікарня інформує медсестру закладу, а вже та виносить рішення про недопуск. Все по закону, все в межах відповідальності лікарів. То з чого такий ґвалт у Воронкової? Вона не знала, що це давно обкатана схема? Ну звиняйте...
---
Ярослав Вішталюк
Diana Makarova
===Добровільно? Ок.
Ну яке ж "добровільно"? То тільки хіба можна вибрати, в яку чергу - це вся межа добровільності.
2-3. Тимчасово, на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, з урахуванням епідемічної ситуації, можуть бути запроваджені обмежувальні протиепідемічні заходи щодо фізичних осіб.©Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб"
Всі ж кричали про страшний коронавірус? Ну от, держава захищає. Нехай радіють ті, хто кричав. Все законодавче поле підготовлене. На сьогодні навіть якщо заборонять виходити з квартири без "вакцинного паспорта" - це буде законно: зрештою доставку їжі через інтернет ніхто не забороняв.
---
Diana Makarova
Ярослав Вішталюк "можуть бути впроваджені" - тут ключове "можуть". Поки що не впроваджені. Тому особисті медичні дані повинні знати лише медики. А не вся довга командирська вертикаль.
---
Ярослав Вішталюк
Diana Makarova ну як же не впроваджені? Вже більше року тривають - різні, кому які заманеться. Згідно закону обмеження запроваджують органи самоврядування та органи виконавчої влади, перелік обмежень нічим не обмежений, вибачте за тавтологію - хто які хоче, той такі і вводить. Про заборону виходити з квартири (чи користуватися громадським транспортом) без пред'явлення довідки про вакцинацію - так, такого ще нема. Але ніщо не забороняє зробити хоч зараз.
---
Nataly Voronkova
Ярослав Вішталюк там написано через військово-медичний відділ - читайте уважніше 😉
---
Ярослав Вішталюк
Nataly Voronkova Ви ж чудово знаєте, що в ОКП є медичний відділ, правда ж? Чи на вашу думку там мало бути прямо дослівно написано "передається в медичний відділ ОКП"?
Я з формою 063 знайомий з 2010 року, коли у нас з'явилась перша дитина. Нею чудово весь цей час примудряються маніпулювати в освітній системі анітрохи не порушуючи (теоретично, бо ж і так зрозуміло, чому медсестра дитсадка забороняє відвідування дітям Іваненків і Петренків, а Сидоренкам - можна) медичну таємницю - чого раптом такий ґвалт саме зараз?
---
Nataly Voronkova
Ярослав Вішталюк так, формулювання в розпорядженні ЗСУ - це важливо. Так що через відділ і в відділ - це абсолютно різні речі.
А головне питання, на яке так і нема відповіді - навіщо?!
---
Ярослав Вішталюк
Nataly Voronkova ну, дітям на основі форми 063 виносили приписи про заборону колективного навчання і необхідність переведення на дистанційну форму.
тож не думаю, що тут буде щось відрізнятися. Ймовірно "відмовників" виведуть кудись в тил, досиджувати до кінця терміну і не продовжувати службу. Армії, як і освіті, необхідні слухняні, а не індивідуалісти.
---
Ірина Полинь
Ну щодо дітей - ми маємо вибір вакцин, підтверджених, пройшовших всі клінічні випробування - хочеш - колеш Індію, не хочеш - платиш і колеш Бельгію. Дітям з ризиками дається мед.відвід і їх захищає колективний імунітет (за рахунок того, що ризики беруть на себе інші). Можна перевірити документи на вакцину і подивитись умови зберігання (спеціальний датчик, якщо він є).
Що з цього є в армії?
---
Ярослав Вішталюк
Ірина Полинь
Жодних клінічних випробувань жодна з десяти обов'язкових вакцин ніколи не проходила. Їх всі винайшли ще тоді, коли про жодні клінічні випробування і не чули, тож єдине клінічне випробування - це власне вакцинація всіх нею.
Про якийсь "колективний імунітет" є сенс говорити хіба що про одну хворобу з десяти з календаря щеплень.
А документи - ну, це документи. В армії вони теж є, нікуди не ділись.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2841677.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, ато, діти, зеленский, карантин, леді діана, мировое правительство, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments