Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

новий Джексон і новий Веник

Andrii Klymenko
Перестаю довіряти навіть ЗМІ, яких вважав серйозними. Зовсім не перевіряють джерела...
==Отже, американські санкції від 02.03.21 стосуються НЕ ТІЛЬКИ і навіть НЕ СТІЛЬКИ декількох керівників РФ (яким вони по барабану), і не тільки 6-ти підприємств та наукових центрів РФ (цим вони не по барабану...), але й ще 5 важливих позицій, які для РФ значно важливіші, ніж для її персоналій. А саме (пардон, перекладав гугл, оригінал - в першому коментарі)...
=="...після 15-денного періоду повідомлення Конгресу будуть введені такі санкції:
(1) Іноземна допомога: припинення допомоги Росії згідно із Законом про іноземну допомогу 1961 року, за винятком термінової гуманітарної допомоги та продовольства чи інших сільськогосподарських товарів чи продуктів.
(2) Продаж зброї: припинення (а) продажу Росії згідно із Законом про контроль за експортом зброї будь-яких оборонних виробів або оборонних послуг, та (б) ліцензій або інших дозволів на експорт до Росії будь-якого предмета зі Списку боєприпасів США, крім на підтримку комерційного космічного співробітництва після шестимісячного перехідного періоду та державного космічного співробітництва.
(3) Фінансування збуту зброї: припинення всього іноземного військового фінансування Росії відповідно до Закону про контроль за експортом зброї.
(4) Відмова в кредиті уряду США чи іншій фінансовій допомозі: Відмова Росії в будь-якому кредиті, кредитних гарантіях чи іншій фінансовій допомозі будь-яким департаментом, установою чи інструментом уряду США, включаючи Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів.
(5) Експорт товарів та технологій, що відповідають національній безпеці: заборона експорту до Росії будь-яких товарів або технологій, що входять до тієї частини контрольного списку, встановленого відповідно до розділу 2404 (c) (1) Додатка до Розділу 50.
Важливо! Оскільки американських санкцій боїться весь світ, то подібні правила будуть за замовчанням застосовані у всіх цивілізованих країнах.
(https://www.state.gov/u-s-sanctions-and-other-measures-imposed-on-russia-in-response-to-russias-use-of-chemical-weapons/)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2842421.html.
Tags: крим, луг%андония, рассея, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment