Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

отже і без особої посухи повними кримські водосховища у цьому році вже не стануть

Borys Babin
У кримські гори прийшла весна і з нею настало остаточне розуміння сумних для окупаційної адміністрації перспектив на 2021 рік.
Бо "горнолижний сезон" вже точно вийшов малосніжним, а отже і без особої посухи повними кримські водосховища у цьому році вже не стануть.
Навіть напівповними - навряд чи.
Також для росіян, здається, стала очевидною неможливість у найближчі перспективі отримати до Криму дніпровську воду підкупом чи залякуванням.
Тому наразі й змінюється зовнішня позиція РФ. Замість говорячих голів "кримских сенаторів" та всіляких "радників" про водну кризу та кляту Україну вже офіційно заявляють російські дипломати.
Прикладом в ОБСЄ.
Це насправді непоганий симптом, адже не у правилах агресора просити чи вимагати на міжнародному рівні щось реальне. Бо це в їх викривленому світі - ознака слабкості.
Тим більше РФ не розраховує що їх розповіді про "геноцидний геноцид" хтось буде сприймати всерйоз та тим більше ретранслювати.
Але водна тема включена росіянами у іконостас їх мови ненависті проти України в експортному варіанті і тепер вже це стане постійною темою нескінченних дипломатичних дебатів.
Там до речі фільм "Крим.Зневоднення" вийшов англійською.
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2844436.html.
Tags: крим, піар, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments