Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Застереження щодо застосування векторних вакцин аденовірусу типу 5

Захар Мілютін
Частково переклав ДУЖЕ актуальну для українців,
а також індусів, росіян та мешканців інших небагатих країн, де зараз колють векторні вакцини на аденовірусі-5,
статтю колективу американських дослідників в одному з найавторитетніших наукових журналів світу Lancet, опубліковану ще 20.10.2020
"Застереження щодо застосування векторних вакцин аденовірусу типу 5.
Ми пишемо, щоб висловити занепокоєння щодо використання рекомбінантного аденовірусу типу 5 (Ad5) для дослідження вакцини проти COVID-19..
Понад десять років тому ми завершили дослідження.., які оцінювали векторну вакцину Ad5 проти ВІЛ-1, введену в трьох дозах на ефективність проти набуття ВІЛ-1.
Обидва міжнародні дослідження виявили підвищений ризик зараження ВІЛ-1 серед вакцинованих чоловіків.
Консенсусна конференція щодо векторів Ad5, проведена у 2013 році та спонсорована Національним інститутом охорони здоров’я, вказала (...) що випробування вакцин НЕ ВІД ВІЛ ("non-HIV vaccine trials"), в яких використовувались подібні вектори, в районах високої поширеності ВІЛ можуть призвести до підвищеного ризику інфікування ВІЛ-1 у вакцинованій популяції...
... На основі цих висновків ми стурбовані тим, що використання вектора Ad5 для імунізації проти .. коронавірусу (SARS-CoV-2) може подібним чином збільшити ризик зараження ВІЛ-1 серед чоловіків, які отримують вакцину.
Кампанія вакцинації проти SARS-CoV-2 у всьому світі може торкнутись групи ризику по ВІЛ, що потенційно може збільшити їх шанси інфікування ВІЛ-1.
Це важливе врахування безпеки повинно бути ретельно оцінене перед подальшою розробкою вакцин Ad5 проти ковіду,
а документи з інформованою згодою щодо цих потенційних ризиків повинні відображати значну літературу щодо надбання ВІЛ-1 через вектори Ad5."
Як що хтось не в курсі, то ВІЛ - це вірус імунодефіциту людини.
Збудник, який вважається причиною СНІДу.
Оригінал статті на сайті журналу тут https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)32156-5/fulltext#%20
===
Тільки в США за останні десятиліття десятки мільярдів бюджетних грошей було виділено і "успішно" освоєно фармою на безуспішну розробку вакцини від вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), який вважається збудником СНІДу.
Одним з напрямків цієї діяльності була розробка так званих "векторних" вакцин від ВІЛ на базі аденовірусу-5.
Результати виявились прямо протилежні очікуваним.
Експерименти (ага, на людях) показали, що ця вакцина не зменшує, а збільшує ризики інфікування ВІЛ.
Скільки в ході цих експериментів було покалічено волонтерів (бо ж вони були волонтери?) публікація за посиланням не розповідає.
https://bit.ly/3biBshJ
Розповідає, що крапку на цих експериментах поставила скликана у 2013 наукова конференція під егідою головної американської наукової інституції в галузі медицини - Національного інституту здоров'я.
Одним з висновків цієї конференції стало застереження що дослідження ІНШИХ (не від ВІЛ) вакцини з використанням аналогічних векторних технологій на територіях з високим розповсюдженням ВІЛ може призводити до збільшення ризику інфікування ВІЛ серед вакцинованих.
Коли деякі з вчених, що проводили тодішні експерименти дізнались, що серед ковідних вакцин тестуються не просто "схожі векторні", а векторні вакцини на тому самому аденовірусі 5-го типу, вони почали "дзвонити в дзвони".
Домоглись публікації в найпрестижнішому медичному журналі свого максимально прямого та відвертого застереження з вимогою письмово попереджати реципієнтів векторних вакцин ВІД КОВІДУ про збільшення ризиків інфікування ВІЛ.
Але мейнстрімні ЗМІ та світові бюрократи від "здоров'я" їх застереження тупо проігнорували.
Векторні вакцини на аденовірусі-5 без жодних додаткових досліджень щодо збільшення ризиків ВІЛ-інфікування "успішно" ліцензували спочатку на Росії, а потім і в інших країнах.
По факту саме вони стали головною ін'єкційною "ковідо-профілактикою" для бідних країн з "територіями високого розповсюдження ВІЛ".
І так, завезений до нас індійський КовідШилд - саме така вакцина.
Буду вдячний, якщо хтось в коментарях або в приват наведе мені форму "інформованої згоди" що її дають(?) в нас підписувати перед вакцинацією КовідШилдом.
Є там хоч щось про збільшення ризиків по ВІЛ?
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2845130.html.
Tags: беспредел, дебіли, здоров'я, карантин, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments