Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пожалійте нашу психіатрію. Ми ж здохнем зо сміху, їй-богу

Oleksii Stepura
А якщо на кожного українця тепер накласти санкції за діяльність в 2014-2015 роках?
Как тєбє, Ентоні Блінкен?
По словам Коломойского, изначально план Януковича предполагал, что о расколе Украины будет объявлено на съезде в Харькове 22 февраля 2014 года.
"Янукович должен был зайти в зал и сказать: "Дорогие депутаты, - а там были депутаты со всех областей, - часть Украины захвачена. Но мы сейчас с помощью наших дорогих российских войск освободим Украину". Но когда он услышал выступление Гепы и Допы, он понял, что ничего не получается - и улетел в Донецк", - рассказал Коломойский.
"У новой власти была неделя, чтобы все привести в чувства. Но они ее, естественно, потеряли. И мы получили Крым, и попытки везде - начиная от Луганск, Донецк, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Николаев, Херсон. Такое ощущение, что хотят дойти до Приднестровья, все побережье... и потом старая история - выход на Балканы и прочее", - описал планы российской власти Коломойский.
"Мне не понятно, как украинцы и русские могут воевать. Учитывая - я скажу недипломатично - шизофрению второго оппонента... У нас был один большой шизофреник, а там - шизофреник маленького роста. Он полностью неадекватен, полностью сошел с ума. Его мессианство, восстановление Российской империи 1913 года или СССР 1991 года может довести мир до катастрофы".
=====
Oleksiy Nesterenko
Аж цікаво буде як тепер буде викручуватися 1+1 🙂
-
(А ці тварини ще вчора утнули демонстративне вакцинування 10 дебілів перед камерами [Д_К])
=====
Diana Makarova
Сьогодні нема сенсу писати ні про що, крім Бені, так?
Сьогодні звідусіль - аналітика про Беню. Посиджу, тихенько почитаю, погортаю. Я за Беню мало що знаю...
... господи, я ж раніше була нормальним блогером. Я лізла до політики, до економіки, я чесно намагалсь розібратись. Важкими чоботами влізала я до ніжної, цнотливої субстанції нашого політикума і роздавала всім сестрам по серьгам, а братам по разуму. На білій лошаді, розмахуючи шаблюкою, влітала я до питань економіки і навіть - о, богохульнице! - макроекономіки.
А потім захворіла. Практично психіатрія, ви правильно зрозуміли.
Я захворіла після того як прочитала один аналітичний допис про фронт. Я прочитала і почала сміятись. Мій сміх поступово переходив у регіт, а той ставав нестримним. Слава богу, в домі гостювали військові, то я пішла зі своїм реготом до них і ми почали читати про фронт вже вслух і разом. А коли разом - навіть сміятись не так страшно.
Ми реготали, ми катались зо сміху - але ж цього мало! Там же ще йшли коменти, і що не комент, то аналітика, а то й одразу дві!
Люди писали таке, що на голову не налазило.
Люди самозабвенно аналізували фронт, як вони його бачили - і це було таким далеким від реального фронта, що наш регіт поступово почав переходити в сльози.
Потім ми всі сиділи і сумно мовчали.
Ми думали про те, як це важко - знати щось, намагатись розповісти, але щоразу натикатись на отаких аналітиків, які все знають краще за нас.
А потім ми поступово почали вчитись мовчати. Ми зрозуміли, що немає сенсу розповідати щось цим аналітикам. Вони, звичайно, не повірять. Не тому що ми їм розкажемо щось надзвичайне. А просто тому що в них картинка вже склалась. І будь-кого, бажаючого змінити цю картинку, наші дорогі тилові аналітики сприймуть як ворога.
Ворога особисто їм.
Цілісності їх картинці фронта.
Уявній, але такій живій для них, і що найголовніше, їх читачів - картинці.
А потім я замислилась. Я раптом подумала, як смішно виглядала моя біла лошадь в економіці й макроекономіці. Як реготали наді мною та іншими аналітиками від політики - оті самі політики. Як вони, ті, хто бачать підводні камені і течії, регочуть і зараз, читаючи цю нашу доморощену аналітику.
Тому я зараз не знаю ані за Беню, ані за Байдена, ані за Зеленського і навіть - о, богохульнице! - за Порошенка.
Я навіть за Ніколя Саркозі ледь знаю, скажу вам щиро.
Тому що біла лошадь доморощеної аналітики у справах, де ти не знаєш всіх підводних течій і каменів - це смішна річ, братця.
Для тих хто знає за течії й камені.
Як у нас з фронтом. Фронтові знають всі ті камені й течії. Інші ж аналітики - хороші гумористи, не більше.
... звичайно, моя біла лошадь - не більше ніж літературний прийом. Звичайно, я й раніше мало лізла до політики та економіки.
Я знаю за підводні камені.
За течії.
Я знаю те, що я їх не знаю.
Тому я і мовчу за Беню. Але картинка красива. В алюзіях, омажах і каверах я розуміюсь, будь-будь.
"Беня Крік - 2"
https://www.facebook.com/olena.grozovska/posts/3992472707470325
... але до аналітиків усе ж прохання.
Ну, не включайте ви аналітику про фронт, коли нічого толком не знаєте про нього. Пожалійте нашу психіатрію. Ми ж здохнем зо сміху, їй-богу


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2845471.html.
Tags: война, история, леді діана, майдан, санкції, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments