Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Serhiy Dibrov · ТРИ ДУМКИ ВГОЛОС І ОДИН АНЕКДОТ

Сьогодні в ефірі "Думської" в мене запитали, чому лікарі відмовляються від щеплень.
Я не лікар і не телепат, тому відповісти на це питання важко. Тому - лише думки.
Думка перша.
В Україну привезли 500.000 доз вакцини. В Україні 100.000 людей вже записалися на щеплення. Що нам кажуть ці числа?
Щорічно в Україні проводять вакцинацію проти грипу. Це - дуже цікавий індикатор, тому що ці щеплення є абсолютно добровільними. Вони не лише не включені до переліку обов'язкових, а ще й проводяться за гроші пацієнтів або їх роботодавців (кілька сотень гривень).
Так ось, в останні роки кількість людей, що добровільно роблять собі щеплення проти грипу, коливалося десь між 0.4% та 0.5%. Вважаю, це саме ті люди, які злюбки зроблять щеплення проти СОVID тут і зараз.
В абсолютних числах це приблизно 150-200 тисяч людей. Так, тут є певні нюанси - дітей не щеплять, щеплення безкоштовні, ще інше. Але порядок цифр, вважаю, буде приблизно такий.
Тому я кажу, що 500 тисяч доз для України зараз - це "купа". Тому вважаю, що треба переглядати "Дорожню карту" і щепити всіх, хто згодний. Інакше такими темпами навіть частку цих 500 тисяч.
До речі, питання до моїх френдів, хто вакцинувався. Пётр, Iegor, Анна, Halyna, Dmytro, підкажіть: ви робите регулярно щеплення проти грипу, чи ні?
Думка вголос номер два.
Ті, про щепиться проти грипу, знають, коли це краще робити: в період низької захворюваності, напередодні очікуваного епідемічного підйому.
Ті, хто прищепився цього тижня, отримають другу дозу та закінчить курс у квітні. Імунітет сформується ближче до травня, - тобто тоді, коли прогнозують кінець "високого сезону" і початок більш-менш спокійної частини річного циклу.
Тобто, наразі ситуація є цілком протилежною: ми знаходимося в періоді дуже високої захворюваності напередодні спокійного періоду.
Третя, дуже коротка думка вголос.
Наразі мрія виробників вакцин - за будь-яку ціну додати її до Календаря, до переліку обов'язкових, бажано і для дітей, і для дорослих. Це буде вже не просто мільярд одноразово, як зараз, я стабільний пожиттєвий дохід.
І, нарешті, анекдот.
Делегації керівників компанії "Пфайзер" не надали дозвіл на в'їзд до Ізраїлю, тому що вони не щеплені проти коронавірусу.
Хоча... Перепрошую. Схоже, це не анекдот.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10224715264978793&id=1526673304
(David Segal
Визит представителей Пфайзер в Израиль отменён по причине того, что визитёры не привиты.
К сожалению, не шутка.)
=====
Захар Мілютін
"Візит генерального директора фармацевтичного гіганта Pfizer в Ізраїль, запланований на наступний тиждень, було відкладено через те, що Альберт Бурла та його делегація не повністю вакциновані проти ковід."
"Очікується, що поїздка Бурли тепер буде відкладена до пізньої весни, "коли обмеження щодо коронавірусу будуть зняті або пом'якшені, що дозволить покращити умови відвідування", заявили в Пфайзер."
Не жарт.
https://bit.ly/3bjUNPj
=====
Tanya Melnychenko
Шо такоє? Чого це раптом не вакцинується Пфайзер;) а що вони не могли тупо збрехати що вкллолися чи це якось уже модна перевірити?
---
Maryna Perova
Tanya Melnychenko интересно а нахуа нам врать что мы укололись? В нашей дибильной стране проще привиться втихушку и ничего никому не говорить, бо заклюют...
---
Serhiy Dibrov
Вам как вам.
Но когда хозяин мясокомбината не ест собственную колбасу, мол, «не хочу забирать у нуждающихся», — это какбэ наводит на мысли.
---
Maryna Perova
Serhiy Dibrov а кто не привился? Зе жеж вроде уколотый. Или кто там хозяин нашего мясокомбината?
А колбасу не все любят 🤷🏼‍♀️ может хозяин мясокомбината предпочитает котлеты
---
Serhiy Dibrov
Maryna Perova
Речь в анекдоте о руководстве Пфайзера.
---
Serhiy Dibrov
«Вроде уколотый» — хорошо сказано
---
Maryna Perova
Serhiy Dibrov эмм ну так когда до них очередь дойдёт, то и они привьются
---
Serhiy Dibrov
Maryna Perova
Ну да. А пока к лабораторным им нельзя, у них зеленой звезды нет.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2845867.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, анализ, карантин, мировое правительство, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment