Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Спочатку самі навчіться жити на офіційну зарплатню

Volodymyr Boiko
Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Данило Гетьманцев окреслив у інтерв’ю «Главкому» обрії нової економічної політики: мовляв, платоспроможні українці ухиляються від сплати податків і з цим тепер влада буде рішуче боротись. «Податкова – бідкається Данило Олександрович, – 10 років не бачить більше 5 млн працездатного населення. Тобто за даними податкової вони взагалі не отримують доходи. І при цьому всьому в нас затори у великих містах щоранку із дуже недешевих автомобілів. Це, погодьтеся, свідчить про рівень добробуту частини населення? А інша частина – медики, вчителі, пенсіонери, поліцейські – поставлені на межу виживання… Чому так відбувається? Тому що внаслідок тіньової економіки національного доходу перерозподіл не працює як слід. Ті, хто одержує дохід, відмовляються від сплати чесної долі доходу на утримання соціальної сфери, доріг, оборони… Без прийняття непопулярних, але дуже потрібних рішень у нашої країни майбутнього нема».
Спробую пояснити голові Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради, звідкіля на вулицях появляються недешеві автомобілі й чому порожній Пенсійний Фонд. Ось, наприклад, своїми безграмотними просторікуваннями народ регулярно розважає такий собі позаштатний радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Слово «позаштатний» означає, що Міша не отримує офіційну зарплатню й працює в ОП безплатно. Але не варто думати, що Подоляк ночами розвантажує вагони, щоби зрання поснідати, чим бог послав, і бігти на Банкову радити Єрмаку. Насправді, йому платиться «в конверті», без усяких формальностей – не менше 10 тис. доларів на місяць (принаймні, раніше радникам платили «десятку», але я не здивуюсь, якщо Міша виторгував надбавку за незнання української мови).
Але й ті, хто офіційно працевлаштовані в Офісі Президента, також працюють не за оклад – не думаю, що Мендель отримує «у конверті» менше, ніж 3 тисячі доларів на місяць. Скоріше за все, 5. І усілякий непотреб на кшталт колишнього радника на громадських засадах секретаря РНБОУ Сивоха чи птаха-говоруна Арестовича – вони також живуть не на допомогу з безробіття. Усім їм щомісяця робляться виплати «у конвертах» з так званого «президентського фонду».
У червні 2019 року Руслан Рябошапка, як тільки отримав кабінет на Банковій, дав інтерв’ю «Лівому Берегу», де розповів, що в НАЗК за часи Порошенка співробітникам неофіційно виплачували щомісячну матеріальну допомогу від президента. Судячи з того, що після призначення генеральним прокурором Рябошапка не розпочав за цим фактом досудового розслідування, він і сам не відмовлявся від таких конвертів, які, напевно, роздаються досі.
Нехай Данило Олександрович пригадає, скільки грошей неофіційно виплачується йому та його колегам по фракції (ці цифри неодноразово озвучувались – рядовому депутату Офіс Президента платить 5 тис. доларів на місяць, а головам комітетів – 15 тис. доларів на місяць), скільки отримують персонально голова фракції Арахамія та його заступник Корнієнко, скільки доплачується вірним солдатам партії в складі Офісу генерального прокурора, Кабінету Міністрів тощо – і відповість на просте запитання: з яких джерел наповнюється «президентський фонд»? Якщо Гетьманцев цього не знає, то розповідаю: основними джерелами виплат усім цим арестовичам, подолякам та арахаміям є переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю (не в останню чергу через «сірі» схеми ввезення автомобілів, які так обурюють Данилу Олександровича) і розкрадання бюджетних коштів на «Великому Будівництві» та інших оборудках. За надходження грошей від порушень митних правил (у народі це називається «контрабанда») відповідальними є лейтенант Баканов і бригадний генерал Наумов, за розкрадання бюджетних коштів – заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
Тому, шановний Данило Олександрович, громадяни нічого не винні такій державі. І Ви даремно думаєте, що Вам вдасться примусити підданих Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) добровільно віддавати злодіям і корупціонерам частину своїх доходів у вигляді податків. Спочатку самі навчіться жити на офіційну зарплатню.
=====
Что там у друзей
Виктор Позументщиков
При Ющенко был доктор Пи, который утверждал, что он доктор медицинских наук - нейрохирург. По факту - мошенник с психическими отклонениями.
При Зеленском есть доктор Гетманцев, утверждающий, что он доктор экономических наук.
Я послушал пару минут в телевизоре))) его набор слов, которые он укладывает в предложения - это ж полный бред доктора Пи)))). Эклектика и параноидальный когнитивный диссонанс!)))))
«Мы науменшали))) инфляцию до 2,5 прОцентов!» и т.д.
Он болен!
Вопрос залу Знатоков:
«За ЧТО?»)))
За что? нам эти ландыши?)))) от гетманцева, возомнившего себя Ли Куан Юном?
Он типичный шизоид-параноик!
Кто-нибудь проверял где этот дядя защищал диссертацию?
Еще чуток и мы пробьем украинское экономическое дно - «чудо-прорыв» снизу, откуда стучит копытами и рогами этот демон-черт гетманцев с бизнес-нянями из КВН))))
P.S. Смотрел недавно документальный сериал об уличной еде на востоке - Япония, Тайланд, Индия, Вьетнам, Китай, Филиппины... Ни одного кассового аппарата!!!
И знаете почему?
Потому, что там бабы не нарожали гетманцевых!)))
Святослав Дубина
Гетьманцев говорит, что коррупцию, контрабанду и тень не даёт побороть система. Любая система имеет конкретных исполнителей, конкретные фамилии. За полтора года у власти Гетьманцев не назвал ни одной фамилии из системы, которая не даёт ему ее побороть. Вопрос, почему?
David Sakvarelidze
нужно запретить топ чиновникам жаловаться и сразу увольнять, как только будут трындеть почему "это невозможно".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2848518.html.
Tags: бойко, дебіли, зеленский, либертарианство, общество, подонки, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments