Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

один податківець страшніший за 5-х солдатів

Volodymyr Boiko
Російські ЗМІ наввипередки повідомляють, що в Генеральному штабі Збройних Сил України вирішили сформувати ЛГБТ-батальйон для участі в бойових діях на Сході України. Мовляв, представники гей-спільноти воюватимуть з російськими найманцями, як 300 спартанців. Треба сказати, що ця ідея не нова й перший такий батальйон був сформований ще у вересні 2014 року. Щоправда, не з активістів ЛГБТ-руху, а з податкових міліціонерів. Ось що я писав з цього приводу 27 серпня 2014 року:
***
Головний податківець України Ігор Білоус повідомив у твітері: «Отримали доручення створити батальйон на базі ДФС. В більшій мірі буде складатись з податкових міліціонерів. Думаю, буде в межах 100 осіб».
Взагалі-то «батальйон» у кількості 100 осіб називається ротою. Але, як відомо, один податківець страшніший за 5-х солдатів. Тож я підозрюю, що бійцям фіскального фронту навіть зброю не будуть видавати – вони задовбуватимуть ворога до смерті приписами, повідомленнями-рішеннями та вимаганням хабарів.
З такої нагоди пригадався радянський анекдот, як президент США Р.Рейган вихвалявся перед президентом СРСР М.Горбачовим останньою розробкою своїх ядерників – нейтронною бомбою. Мовляв, кидаєш таку бомбу – і гаплик. Люди зникають, а матеріальні цінності залишаються. Горбачов почухав потилицю та й каже: «А в нас є ще страшніша зброя – взвод прапорщиків. Люди залишаються, матеріальні цінності зникають». Це – якраз про Білоуса та його податкове воїнство.
===
Liza Alekseeva
Стосовно спогаду - Наши фіскали дійсно найдієздатніша вбивча сила України. Була. Коли було кого перевіряти, а зараз у них їжи суттєво поменшало.
---
Volodymyr Teteruk
До речі, про бойові будні й ратні подвиги того воїнства в подальшому теж нічого не було чутно... ))
---
Vlad Lebed
Батальйон "Платіжка" просіт агня.
---
Max Gus
Так Тетяна Монтян вже давно служить в розвідці цього батальйону . Чому москалі тільки зараз згадали ? Що в них сталось ?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2851405.html.
Tags: ато, бойко, дебіли, история, менты, монтян, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments