Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Російські пропагандисти учергове дивують своїм хамством

Borys Babin
Російські пропагандисти учергове дивують своїм хамством.
Сьогодні (8.03) в ОБСЄ стартувала онлайн-конференція «Свобода слова та гендерна рівність».
Через специфіку віртуального допуску до участі, в режимі «Zoom», важко було б не очікувати у порядку денному купки російських пропагандистів, із стандартними розповідями про «народне щастя» у Криму.
Без них там наразі, здається, не відбувається геть нічого.
Тому включення в дискусію Марії Волконської, яка з 2014 року у окупованому Криму не лише зображує журналістику на каналі «Крим24», але є директором «бюджетної установи» «Кримская газєта» не здивувало.
Не було дуже дивним і те, що пані Волконська "по-партизанські" була заявлена до участі від зареєстрованої у Відні організації «ADF International».
Та й набір озвучених нею тез про «щасливих кримських жінок» чесно кажучи, не дуже здивував.
Нового нічого для пані Марії її керівництво цього разу не вигадало.
Вже традиційно, кожного року участь пані Марії на нарадах ОБСЄ завершується у цілому однаково – публічним обуренням низки делегацій.
Наразі, крім України були змушені висловитися дипломати Великобританії. Канади ЄС та США. Звісно вони послідовно засудили протягування «громадськими діячами», що насправді фактично офіційно працюють на РФ, спроб виправдання окупації Криму, цього разу під соусом «обговорення гендерної рівності».
Після спічу кримської «директриси», до речі, слово надали і ряду українських правозахисників, таким як Анастасія Донець, які й навели учасникам заходу низку конкретних прикладів справжнього «щастя» кримських блогерів та репортерів.
Примітно, що серед інших був піднятим й висвітлений у публікаціях "АРК" резонансний кейс ялтинки Людвікі Пападопулу, де харасмент «адміністрації» щодо блогерші за її діяльність отримав особливо варварські форми.
Характерним та навіть неочікуваним для мене стало інше.
Адже пані Волконська, що так хотіла розповісти делегаціям про потребу «почути всіх», стала після виступів українських експертів самовільно включатися в «Zoom» та перебивати інші делегації.
Намагаючись щось додати.
Виглядало це дуже кумедно, особливо коли за таке хамство пані Марія почула "багато приємного" про себе від казахської правозахисниці, якій заважала виступати.
Тут справжня природа таких діячів як Волконська проявилася настільки яскраве, що навіть додавати нічого було не потрібно. Упевнений, що тридцяти делегаціям країн ОБСЄ така поведінка «дуже і дуже сподобалася».
Що ж, тепер пані Марії залишається брехати у своєму Інстраграмі що їй «заткнули рота» у ОБСЄ (насправді ні, договорити їй можливість надавали).
А чому австрійські «авторитетні громадські організації» надають свою «парасольку» для представників окупаційної адміністрації РФ в Криму для участі в заходах ОБСЄ – питання буде окреме.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2851706.html.
Tags: дебіли, европа, коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments