Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko · Маю запитання до заступника генерального прокурора Олексія Симоненка

Маю запитання до заступника генерального прокурора Олексія Симоненка. Олексію Юрійовичу, Ви, часом, не хочете виконати вимогу частини восьмої статті 9 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» й письмово повідомити мене про негласні розшукові дії, які Служба безпеки України під Вашим прокурорським наглядом здійснювала щодо моєї скромної персони?
Нагадаю, що 10 червня 2020 року в Головному управлінні внутрішньої безпеки СБУ була заведена оперативно-розшукова справа на підставі рапорту колишнього першого заступника начальника Головного управління СБУ по Києву та Київській області Олександра Білоуса, ображеного на мої публікації. Зокрема, у своїх пасквілях я розповів, як Білоус разом зі своїм дружком Дмитром Нескоромним стежили за братом Єрмака та на завдання Андрія Богдана підкидали гроші екс-заступнику міністра Юрію Гримчаку в сподіванні, що Гримчак понесе «хабар» (хабародавцем виступив агент Білоуса Максим Святненко) в КМДА – щоби влаштувати скандал із наступним позбавленням Кличка посади голови Київської міської державної адміністрації. А коли провокація з використанням «в темну» Гримчака не вдалась, бо він просто не знав нікого зі столичного начальства, то Білоус спробував підкинути гроші заступникові голови КМДА Миколі Поворознику.
У межах цієї оперативно-розшукової справи відносно мене проводився цілий комплекс контррозвідувальних заходів з метою встановити джерела моєї поінформованості. Але вже сплинули всі строки притягнення мене до кримінальної відповідальності, а я досі перебуваю на свободі. Натомість ініціатор ОРС Білоус покинув (не зі своєї волі) лави СБУ та нині влаштувався проректором з господарських питань у Національному авіаційному університеті. Нескоромний самі знаєте де, Поворозник повернувся на роботу. Тому я й думаю: може настав час, нарешті, виконати вимогу закону й офіційно повідомити мене про те, що мої права тимчасово обмежувались, та відшкодувати завдану моральну шкоду?
Сподіваюсь, що Ви, Олексію Юрійовичу, трохи розумніший, ніж Ваш доки що колега Роман Говда (люди брешуть, що Роману Михайловичу залишилось працювати в органах прокуратури лічені дні). І тому не станете брати приклад з Говди й роздмухувати скандал на рівному місці.
=====
Volodymyr Boiko
До Києва приїхав Грозєв з Belingcat – знімати фільм про провал операції з затримання «вагнерівців». Нарешті, уся «наружка» ГУР МО та СЗР стала працювати за призначенням. Навіть Баранецький своїх «топтунів» прислав (напевно, без відома Баканова, але за вказівкою Єрмака). Головне тепер – щоби хлопці з різних відомств не побились за право першими стежити за клієнтом. Бо Грозєв один, а їх – он скільки.
===
Andrii Lysenko
Пане Бойко, що кажуть Ваші джерела - була таки спецоперація із затримання вагнерівців чи ні?
---
Ivan Varko
Andrii Lysenko https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2652973834919398
https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2675774582639323
https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2653575501525898
---
Andrii Lysenko
Ivan Varko Тобто операції не було?
---
Ivan Varko
Andrii Lysenko Бойко мутний тип. Швидше було, ніж не було https://censor.net/ua/news/3251174/sprava_pro_zryv_operatsiyi_schodo_vagnerivtsiv_rozsliduyetsya_yermak_dopytuyetsya_nayiblyjchym_chasom
залежно що ви називаєте операцією
Справа про зрив операції щодо "вагнерівців" розслідується, Єрмак допитується: найближчим часом ми дамо результат, - в.о. директора ДБР Сух
---
Автор
Volodymyr Boiko
Ivan Varko Бойко хоча й мутний тип, але завжди говорив, що операція була. Але не зовсім так, як це розповідає Василь Васильович Бурба.
---
Andrii Lysenko
Volodymyr Boiko Чи плануєте Ви ознайомлювати читачів зі справжнім замислом операції?
---
Mstyslav Skorobogatov
Ivan Varko в жодному з постів Маркович не заперечував.
===
Sergej Fortunjew
Цікаво знати, як була спланована заключна стадія операції.
Якщо у літаку мав бути реальний, нічого не знаючий за операцію персонал, та ще й пересічні пасажири, то таку "операцію", за європейським законодавством, потрібно було зупиняти.
Ермак ще отримає "залізний хрест" від Канцлера, якщо пан Грозєв не буде задовго копатися.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2852352.html.
Tags: бойко, европа, зеленский, кличко, орд, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment