Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

у Грузії новий скандал

Алі Татар-заде
у Грузії новий скандал. Аноним, вірогідно близький до правлячої партії або поліції, передав на телебачення записи 11-річної давнини. На них син Бідзіни Іванішвілі, Бера, прохає міністрів-силовиків покарати підлітків, які тролили його в фейсбуці. Потім міністри звітуються цьому, теж майже підлітку, у виконанні, а той мстиво радіє Записи супроводжуються матом, хоча обговорюють якраз неприпустимість тролити за допомогою мата. Один з міністрів - тепер новопризначений прем'єр Грузії. Відгукнулися вже кілька грузинів, які в той час були підлітками і зазнали погроз від силових структур.
=====
Алі Татар-заде
а тим часом в "невизнаній республіці" Абхазія зарештовано кільканадцять ветеранів протигрузинської війни, Read more...Collapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2855483.html.
Tags: абхазия, грузія, дебіли, луг%андония, подонки, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment