Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

11 березня 2021 року стало справжнім бенефісом секретаря РНБОУ Олексія Данілова

Volodymyr Boiko
11 березня 2021 року стало справжнім бенефісом секретаря РНБОУ Олексія Данілова. Хто б міг подумати, що колишній рекетир з луганського угруповання кримінального авторитета «Доброслава» здатен на такі патріотичні промови! Навіть камінь би розчулився, почувши, якими словами Олексій Мячеславович таврував народних депутатів VI скликання, що 27 квітня 2010 року ратифікували так звані «Харківські угоди». Ось, наприклад, як Данілов охарактеризував екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина:
«Дуже багато цікавих персонажів, які продовжують на сьогодні перебувати в українській політиці. Більш того, дехто з них пропонує себе, як наприклад пан Литвин, на посаду ректора державного університету імені Т. Г. Шевченка. Я перепрошую, але мені було б соромно дивитися в очі тим людям, тим студентам, щоб зараз іти ректором і при цьому голосувати за ті ганебні речі. Наслідок того голосування це наслідок того, що ми маємо окуповану частину Криму і маємо великі проблеми на території Донецької та Луганської областей».
Щоправда, не зовсім зрозуміло, яке відношення до окупації Криму в 2014 році мала угода, що передбачала продовження терміну базування в Севастополі Чорноморського флоту Росії з 2017 до 2042 року. А, головне, незрозуміло, чому народному депутату VI скликання Володимиру Литвину, який голосував за ратифікацію «Харківських угод», має бути соромно дивитись в очі студентам, а народному депутату VI скликання Сергію Головатому, який також голосував за ратифікацію «Харківських угод», не соромно зараз дивитись в очі президенту Зеленському й обслуговувати найнепристойніші забаганки Володимира Олександровича на посаді виконувача обов’язків голови Конституційного Суду України.
Гнівно тавруючи народних обранців з табору Януковича та стверджуючи, що вони не мають тепер морального права не тільки займатись політикою, а навіть викладати в університеті, секретар РНБОУ забуває розповісти про один невеличкий, але доволі пікатний нюанс: істерику навколо голови КСУ Тупицького президент Зеленський влаштував для того, щоби посадити в його крісло народного депутата VI скликання від фракції «Партії Регіонів» Головатого, який зараз і головує на засіданнях КСУ.
Виявляється, депутати, які проголосували за ратифікацію «Харківських угод», Київський університет очолювати не можуть, а Конституційний Суд України – запросто.
===
Віктор Ляшенко
Оцінку діям Литвина, який під парасольками охоронців та літаючими яйцями, приймав антидержавне рішення, Данілов дав правильну. Такі люди дійсно не мають морального права очолювати Київський університет. Наскільки мені відомо на цій прес-конференції Данілов не оцінював дії Головатого та якість можливі його наміри очолити університет. Можливо він це зробить пізніше. Отож, оцінка Даніловим дій спікера ВР правильна і смілива. А зміщувати акценти з однієї події, або особи, на іншу та робити якісь свої припущення - це не зовсім правильно
===
Ярослав Вішталюк
Щось про Литвина останнім часом забагато чутно... І масову рекламу у ФБ хтось проплатив - щодня мені лізла в стрічку, поки не заблокував...
=====
Volodymyr Boiko
11 березня 2021 року секретар РНБОУ Олексій Данилов зробив справжній подарунок любителям гумору та сатири – порадував їх заявою про те, що Рада національної безпеки та оборони доручила СБУ перевірити, чи не містить ознак державної зради ратифікація 236 народними депутатами у 2010 році так званих «Харківських угод». Ці «угоди» були підписані в Харкові 21 квітня 2010 року президентами України та Росії Януковичем і Медведєвим відповідно та передбачали продовження терміну базування в Севастополі Чорноморського флоту Росії з 2017 до 2042 року.
Причиною гомеричного реготу стала навіть не та обставина, що Данилов не знайшов часу ознайомитись зі статтею 111 КК України й довідатись, що таке державна зрада та в якій формі вона може бути, не те, що згідно зі статтею 80 Конституції України народні депутати не несуть юридичної відповідальності за результат голосування і навіть не те, що СБУ не може нічого перевіряти – етап дослідчої перевірки не передбачений КПК України в редакції в 2012 року. Річ у тім, що текст «Харківських угод» готував, погоджував і візував тодішній заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко, який за часи Януковича відповідав (спочатку – на посаді заступника міністра закордонних справ, а потім – на посаді першого заступника міністра) за російський напрямок зовнішньої політики України.
Нині Руслан Михайлович обіймає посаду першого заступника секретаря РНБОУ, тож якщо Данилову так кортить когось притягнути до відповідальності, то це він може зробити без відриву від роботи – достатньо зателефонувати Баканову за цього чорта Демченка.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2856310.html.
Tags: анализ, бойко, подонки, прдоны, піар, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments