Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Борис Беспалий · ЧОГО ЗАХІД БОЇТЬСЯ БІЛЬШЕ: РАШКИ ЧИ ЇЇ РОЗВАЛУ?

У світі знають нас не дуже, поважають так собі, асоціюють з Росією через край. Росію знають повсюдно, розуміють не дуже і дуже бояться. Бояться взаємовилучально: як самої Росії, так і її розпаду! Передусім, можливого розповзання ядерної зброї.
Ця засаднича суперечність визначала й визначає «Східну політику» Заходу. Великий президент Р. Рейган переміг радянську «Імперію зла», а його віце-президент і наступник Дж. Буш не знав як її порятувати, навіть до Києва приїздив, умовляв утриматись від сепаратизму.
Подібно й зараз: російська агресія Заходу не подобається, а реальна протидія їй лякає. Теж взаємовилучально: з одного боку як ядерний монстр, припертий у куток, жахне, з іншого - якби не перестаратись, не розвалити його на неконтрольовані шматки. Позаяк досвід радянського розпаду теж двоїстий: з одного боку, консолідований ядерний арсенал зостався, з іншого – на пост-радянському просторі виникла турбулентна зона нестабільності.
Схвалити чи мовчки проковтнути агресію непристойно, а реально протидіяти боязно: тож відбувається Захід імітацією: ритуальні заяви, іграшкові санкції, пустопорожні перемовини. Що санкції іграшкові видно з того, що не тільки агресія в Україні не вщухає, а попри них, Росія вигідно влаштовує справи в Сирії, Білорусі, Нагірному Карабаху, із внутрішньою опозицією, власне усюди де хоче. Втім, не варто сподіватись, що іноземні санкції будуть жорсткішими за українські – нема дурних.Read more...Collapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2857526.html.
Tags: анализ, европа, конспирология, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments