Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Це ще одна дрібничка, як і наш улюбленець публіки Льоша Гончаренко

Diana Makarova
Це ще одна дрібничка, як і наш улюбленець публіки Льоша Гончаренко.
- Ой, ну, подумаєш, Льоша агітував за Януковича і російську мову. Але ж він перекувався. І вобщє він був нашим в тилу ворога.
- Ой, ну, подумаєш, Чернов підтримував дії Беркуту. А ви знаєте, скільки беркутівців було на фронті, і вобщє вони на Майдані просто виконували наказ.
Оце "ой, ну, подумаєш..." - воно існує в будь-якому політичному таборі. Але стає страшенно цікаво - слухайте, вам мало бажаючих сунути писок в політику, що треба витягувати це дрантя, по якому ОБОВ'ЯЗКОВО постануть питання?
Чи вам якраз потрібне саме це дрантя?
Ну, а бажаючим продекламувати "ви зробили це разом" сміємо нагадати, ̷щ̷о̷ ̷в̷и̷ ̷щ̷е̷ ̷з̷а̷ ̷Г̷о̷л̷у̷б̷а̷н̷а̷ ̷н̷е̷ ̷в̷і̷д̷п̷о̷в̷і̷л̷и̷ що цей регіональчик з георгієвською стрічкою на грудях не взявся нізвідки. Він нікуди й не дівався. Ось етапи його шляху лише за останні роки:
- З 2011 року до 2016 року входив до складу делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, член Палати регіонів, віце-президент Палати регіонів Конгресу Ради Європи.
- 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання
- 25 листопада 2015 року обраний головою Харківської обласної ради VІІ скликання
- 22 квітня 2016 року обраний головою Наглядової ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
- Представник України в Бюро CORLEAP (Конференція місцевих і регіональних влад країн Східного партнерства)
- Член робочої групи з питань співробітництва Україна - ЄС.
- Член колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Ну, і ким там він був на закуску?
А був він головою Харківсьої обласної ради. Усього-навсього, мда...
Тому смію нагадати, що будь-яке гівно в нашій країні робимо ми всі. Ага, разом. Бо хтось же його обирав, хтось же призначав...
------
Alina Bodnar
Риг, який підтримував беркут під час Майдану і зросійщення України - тепер радник голови Верховної ради 😡
Колишній глава Харківської обласної ради і член "Партії регіонів" Сергій Чернов став позаштатним радником голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
Чернов зазначив, що призначений радником на громадських засадах і буде займатися питаннями розвитку місцевого самоврядування та проведення реформи децентралізації.
Дмитро Разумков як же ви задовбали витягувати всякий непотріб!!!
Ганьбище.
=====
Ярослав Вішталюк
А ще:
"кожен має право на помилку"
"не помиляється тільки той, хто нічого не робить"
"ой, ніби ви такі святі та праведні"
і найкраще
"так, воно падлюка, але ефективна, знайдете кращого - приходьте, а поки що ми будемо працювати з тим, хто дає результат".
=====
Volodymyr Boiko
З нагоди Дня добровольця, що святкується 14 березня, поздоровляю полковника Національної поліції України Юрія Голубана, який у травні 2014 року добровольцем пішов воювати з київською хунтою в складі батальйону ДНР «Восток». Скільки саме укропів вбив Голубан, який обіймав посаду ротного командира з прізвиськом «Вампір», досі не відомо. Але, напевно, чимало, бо в березні 2017 року президент Порошенко нагородив цього бойовика ДНР орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Щоправда, вже в квітні 2017 року Шевченківський районний суд Києва зобов’язав голову СБУ Василя Сергійовича Грицака, більше відомого в народі як Вася-їбанько, зареєструвати щодо Голубана кримінальне провадження за заявою народного депутата України Ігоря Луценка й провести досудове розслідування обставин вчинення Голубаном державної зради та допитати мене як свідка (мені є що розповісти про бойові подвиги тов. Голубана). Але кримінальне провадження безуспішно розслідується до цього дня. Напевно, тому, що раніше в Україні був лише один їбанько, який займався державними зрадами, а зараз їх два – один протирає штани в СБУ, а інший у РНБОУ.
=====

-
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, леді діана, менты, подонки, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment