Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

запит на старшого помічника молодшого дворника, чи той в курсі, що це таке літає

Алі Татар-заде
народная дипломатія, йопта. На восьмому році війни та окупації. В нашу Сумщину залітає гвинтокрил. чи вертольот, як сказано в заяві. чи гелікоптер. Коротше, щоби воно не було, але воно - російське і при тому військово-російське. Політало-політало і назад улетіло. І от що робить ДПСУ? воно відправляє запит на "Воронежско-Белгородское управление ФCБ". Це що за такі "горизонтальні зв'язки"? Уявіть собі Ердогана, який завидевши військовий літак РФ відправляє запит на старшого помічника молодшого дворника, чи той в курсі, що це таке літає. А головне - який рівень контактів. Служили вмєстє чи що? Що може сказати регіональна служба без відома центральної? ясно що нічого.
===
Марко Поло
Алі Татар-заде, 50 метрів vs 50 км
Upd. У Повітряних силах ЗСУ запевнили, що цілодобово несуть чергування в системі протиповітряної оборони країни, але не зафіксували порушення кордону російським вертолітом, оскільки це неможливо на таких відстанях.
Дослівно: "Чергові сили Повітряних Сил підтверджують наявність гвинтокрила на даній ділянці кордону, втім зафіксувати таку незначну відстань (факт порушення), як півсотні метрів, не є можливим".
Українська правда
===
Йосиф Швейк
ну взагалі то, 50 м - це дійсно все міняє. немає часу на реакцію. ракета до нього буде летіти довше, ніж він буде виходити з повітряного простору. і якщо влучить - то вже над мокшанью.
навіть якщо підбити зі стрілковки - він все одне дотягне до своєї території
---
Алі Татар-заде
я пишу про рівень запиту. Він явно зроблений постфактум, інакше як розуміти фразу що "відповіді досі немає". Виглядає так, що сумской губірнатар пише братню записку азовско-воронежскому колезі.
---
Йосиф Швейк
Алі Татар-заде та то взагалі цирк, да
===
Олександр Мастер
То була провокація - залетів наче на 50 метрів всього, тобто майже нічого. Можна було відкрити вогонь з автоматів - впаде то впаде, а якщо ні то хоч побачать що не це не Ок.
===
В'ячеслав Пономарчук
Мій одеський товариш в таких випадках зауважує, що потяг "Одеса-Москва" курсує за чітким розкладом.
=====
Олександр Піддубний
Своїм військовим вертольотом над українською Сумщиною московити перевірили ранкову заяву заступника міністра оборони Петренка, що "Україна готова реагувати на військові провокації РФ із різних напрямків". "Готовність" Києва - це обурений лист, а не ракета для окупанта.
Tags: беспредел, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments