Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про те, що ін'єкції аденовірусів викликають проблеми з тромбами відомо вже досить давно

Захар Мілютін
Про те, що ін'єкції аденовірусів викликають проблеми з тромбами відомо вже досить давно.
Ось, прикладом, датована ще 2007-м публікація в Журналі вірусології з красивою назвою
"Взаємодія аденовірусу і тромбоцитів у крові викликає секвестрацію вірусу в ретикулоендотеліальну систему печінки".
Цитую:
"Внутрішньовенному введенню векторів рекомбінантного аденовірусу серотипу 5 (Ad5)
/а саме він є головним компонентом не тільки в АстраЗенеки та КовідШилд, а й у росіянському Спутніку, американській однодозній вакцині від J&J та деяких інших корона-ін'єкціях/
для генної терапії (ага!)
перешкоджають проблеми безпеки та ефективності.
Ми виявили новий шлях, пов'язаний з неспецифічною секвестрацією та деградацією Ad5.
Після введення Ad5 швидко зв’язується з циркулюючими тромбоцитами, що спричиняє їх активацію / агрегацію та подальше защемлення в синусоїдах печінки.
...Розглядаючи дані, отримані в цьому дослідженні, ми пропонуємо наступний сценарій. Відразу після ін'єкції, частинки Ad зв'язуються з циркулюючими тромбоцитами. Зв’язування з аденовірусом викликає активацію та дегрануляцію тромбоцитів, що призводить до вивільнення цитокінів, зв’язування тромбоцитів з ендотеліальними клітинами та подальшої активації ендотеліальних клітин.
Потім взаємодія між активованими тромбоцитами та ендотеліальними клітинами сприяє агрегації тромбоцитів / утворенню мікротромбів у синусоїдах печінки.
...Це підтверджується спостереженнями тромботичної тромбоцитопенічної пурпури або тромбозу глибоких вен у пацієнтів з дисемінованими аденовірусними інфекціями.."
Повний текст дослідження за посиланням
https://europepmc.org/article/PMC/1900148
Подяка за наводку Eugene Peskin
===
Евгений Котлубей
Всем похер. Что характерно похожими словами описывался тромбоз микрососудов легких под действием ковида
---
Захар Мілютін
Евгений Котлубей коронавірус та аденовірус, наскількі я розумію, досить "брацкіє народи". Поки з першим не почали проводити божевільні експерименти з "надання властивостей", а другий для розгрібання результатів першого не вирішили масово колоти ін'єкціями, вони всяку хрінь і смерті викликали в дуже невеликої кількості людей. Але тепер це вже в минулому. Дайош пандемію тромбоцитопенії, тромбофлібітів та інших перспективних для фармаіндустрії і "зовсім-зовсім не пов'язаних" з вакцинацією захворювань крові!
=====
Natalia Babasyan
Ну всё. С Танзанией как туристическим направлением можно попрощаться. Умер президент страны Магуфули, который был там главным ковидоскептиком. Ессно, как кричат, едва не пританцовывая от радости, все крупнейшие мировые СМИ , умер от того самого вируса.
Так что теперь страну ждут как минимум закручивание антиковидных гаек как и во всём "просвещённом" мире, а как максимум беспорядки и хаос, обычные при схватке за власть в африканских странах
=====
Natalia Babasyan
Французы обнаружили у себя новый штамм модного вируса. Он не только может быть бессимптомным. Он ещё и не фиксируется ПЦР-тестами. Выявляется только через анализ крови. Совершенствуется вирус, короче. В соответствии с запросами местного населения. Зато скоро будет у каждой страны свой штамм. Родной. И своя вакцина от него. И колоться надо будет перед каждым визитом. Поддерживать, так сказать, местную экономику.
С другой стороны, анализ крови - это не анальный тест. И даже не ковыряние палками в носу. Так что Viva la France!
=====
Ivan Ponomarenko
14 березня о 23:46 ·
Є ще, є лікарі в країні. Не самі пореформовані невігласи.
Павло Сільковський
25 лютого о 18:37 ·
Коли ти, наприклад, інженер і тебе навчили, що є певні правила конструювання моста чи будинка, а потім тобі кажуть - барахло це все! Цим можна знехтувати, це винести за дужки, а на це не звертати увагу. Конструюй так і так! То ти боїшся. Бо у твоєму розумінні це неправильно. Бо тобі це схоже на авантюру. Бо правила, які ти засвоїв раніше, вчать робити не так.
Ми знаємо, що вакцинація ефективна проти тих інфекцій, до яких утворюється стійкий імунітет. Якщо припустити, що імунітет проти ковіду нестійкий, то немає сенсу вакцинуватися взагалі. А якщо стійкий, то для чого вакцинувати перехворілих?
Ми досі чуємо, що дослідження не показують, чи достатньо стійкий імунітет після хвороби. Бо малий час спостережень. Вакцинація ж розпочалася кілька місяців тому. Але вже є дослідники, які стверджують, що після вакцинації імунітет стійкий. У той самий час, коли нас вчили, що жодна вакцина не створює потужнішої імунної відповіді, ніж перенесене захворювання.
Я не знаю хвороби, після якої ти перехворів і маєш імунітет на трошки. Але якщо від неї зробиш вакцину - то вже на довго. При цьому все більше країн заявляють, що якщо ти отримав вакцину, то тобі і подорожі, і без карантину, і без тестів. А якщо перехворів - то дзуськи!
І це не про антивакцинаторство. Це про підходи до вакцинації. Коли раніше тебе вчили, що імунобіологічні препарати - це дуже серйозно і має бути вкрай обережний підхід. А тепер ящики з вакциною розвантажують в протичумних костюмах, але перевозять звичайними бусами.
Хворіти погано і краще не хворіти. Але це якщо ти маєш вибір. А якщо твій вибір - вакцина попри все? Якщо ніби добровільно, а по факту - прихований примус? То це робить честь і авторитет вакцинації?
В результаті виникає підозра, що нас просто намахують. Бо все те, чому тебе вчили вчора і що вчора було таке важливе, сьогодні уже ні. Мовляв, те вчорашнє неправильне. Правильне сьогоднішнє. Але логічних обґрунтувань немає. І чому тоді дивуватися, що в медиків є недовіра? А чому інженери мають вірити, що ямковий ремонт асфальту - це краще, ніж капітальний?
Tags: дебіли, карантин, медицина, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments