Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Serhiy Dibrov · СИТУАЦІЯ ПРОЯСНЮЄТЬСЯ

Два тижні тому я звернув увагу на деякі загрозливі процеси.
«Щось погане і незрозуміле відбувається в останні місяці в Ізраїлі. А саме - катастрофічно, в рази, збільшилася смepтність від CОVІD-І9 в віковій групі 85+».
Почалося це у січні, і було помітно навіть на тлі загального збільшення смертності.
Статистичних даних для конкретних висновків не вистачало. Але вже з'являються результати досліджень, які можуть пояснити причини.
Даньскі дослідники вивчали ефективність щеплень вакциною Pfizer, які робили сорока тисячам мешканців будинків для людей похилого віку (середній вік 84 роки) і 350 тисячам працівників галузі охорони здоров'я і соціальним працівникам, що контактують з людьми з груп ризику (середній вік 47 років)
Дослідження показали ефективність вакцини (шанси заразитися у порівнянні з нещепленими) на рівні 64% серед старших людей і 90% серед працівників.
Проте така ефективність спостерігалася лише через сім днів після другого введення. До того ефект був набагато слабшим.
Проте найбільш критичним стали перші два тижні після першого уколу. Ефективність вакцинації була навіть не нульовою, а від'ємною: мінус 40% у старших і мінус 104% у працівників. Тобто — щеплені однією дозою мали достовірно більш високі шанси захворіти в цей період, ніж нещеплені (в півтора-два рази).
Я вже писав, які механізми можуть теоретично призвести до такого результату. Прикро, що виробники не попереджали про це лікарів та пацієнтів.
Дослідження тут:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.03.08.21252200v1.full
Інформації щодо наявності або відсутності такого небажаного ефекту після щеплення іншими вакцинами, зокрема covishield, наразі немає.
Зберу себе до купи, оброблю свіжі дані з Ізраїлю. Теоретично смертність в групі 85+ має повернутися у традиційні межі.
P.S.
Тут мне в личку пришёл комментарий врача Олексій Валерійович Галімський. Цитирую:
«добавь мой коммент (Галимский из бана)
Думаю что объяснение более простое: ИНФЕКЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ (трижды анафема!!!!), а вернее его отсутствие при вакцинации. Прививки возле туалета, в трамвае и на остановке -- вакцинаторы тупо разносят инфекцию и вакцинированные, не успевая выработать иммунитет на вакцину, заболевают от вакцинаторов».
P.P.S.
Алексей Галимский находится в бане за призывы к насилию. В своем комментарии он предложил «нe прoстo 6ить пo pyкам, а жecтoко п..дить за неправильную одежду при вaкцинaции».
=====
Захар Мілютін
1 год. ·
Сьогодні 18.03.2021
Спочатку
норвезькі дослідники з Oslo University Hospital (Rikshospitalet) на чолі з професором Pål Andre Holme
визнали вакцину виробництва АстраЗенека причиною тромбів та смертей.
Через кілька годин
бюрократи Європейського медичного агентства (EMA) знову об'явили цю вакцину "безпечною та ефективною", проспівали своє стандартне "користь переважає ризики" і рекомендували продовжити колоти її європейцям.
При цьому
Норвезьке видання Norway Today цитує глав-бюрократа EMA Sabine Strauss, що вони
"не мали можливості оцінити норвезьке дослідження"
і замість цього
"переслали його своїм представникам Комітету побічних реакцій"
А також, що їх рекомендація продовжувати колотись є "тимчасовим рішенням".
Ще трохи пізніше
Директор Норвезького агентства з лікарських засобів Audun Hågå заявив, що не можна виключати зв’язок між тромбами та вакциною AstraZeneca і що за нею слід ретельно стежити.
І додав (цитую)
"Це означає, що вакцина і надалі матиме умовне схвалення. Однак це не означає, що її слід або потрібно використовувати в Норвегії."
Його агенція також підтвердила, що на сьогодні тільки в Норвегії вже шість людей мали серйозні ускладнення після щеплення АстраЗенекою і двоє з них померли.
Всі посилання
1. https://norwaytoday.info/news/norwegian-researchers-immune-response-after-astrazeneca-vaccination-led-to-three-health-workers-getting-blood-clots/
2. https://norwaytoday.info/news/european-medicines-agency-announces-decision-the-astrazeneca-vaccine-is-safe-and-effective/
3. https://norwaytoday.info/news/ema-the-conclusion-of-norwegian-researchers-about-astrazenecas-connection-to-blood-clots-has-not-been-assessed/
4. https://norwaytoday.info/news/norwegian-medicines-agency-we-cannot-rule-out-a-connection-between-blood-clots-and-the-astrazeneca-vaccine/


-
Tags: dibrov_s.livejournal.com, анализ, здоров'я, израиль, карантин, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment