Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Serhiy Dibrov · НА ЗАХИСТ БУКОВЕЛЮ

Наразі те, що відбувається з захворюваністю і смертністю від COVID-19, пояснюють приблизно так: "Це тому, що всі поїхали кататися на лижах. Тому ми зараз закриємо Буковель, і все буде добре".
Без епід.рослідувань всі ці заяви - лише фантазії. Я давно писав: у Вінницькій области підйом розпочався одночасно з Івано-Франківською, а точніше - навіть на 1-2 дні раніше.
Але якщо подивитися уважніше, саме така ситуація спостерігається зараз в усіх країнах, де пандемія розвивається за "балкансько-східноєвропейским варіантом", як я його колись назвав.
В Польщі, Румунії, Молдові, Болгарії, Сербії, Угорщині все зараз так само як у нас: після падіння, що тривало приблизно два місяці, у наприкінці січня або на початку лютого розпочалося стрімке зростання.
Україна в цьому процесі була серед останніх. Тому я б не став звинувачувати у всьому цьому саме Буковель.
Більш детально я про це напишу пізніше. А наразі можу казати: зараз встановлюється новий баланс між здатністю нових штамів вірусу заражати людей , з одного боку, і станом людського імунітету, точніше - прошарком тих, хто є сприятливий для хвороби, з іншого.
Весняний авітаміноз, затяжна погана погода - це фактори, які зсувають цей баланс у небажаний бік. Стосується це не лише захворюваності - на смертність, на жаль, це теж впливає безпосередньо.
Тому пропоную берегти себе і сподіватися, що весна прийде.


Tags: dibrov_s.livejournal.com, анализ, венгрия, карантин, польша, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment