Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Психлікарня для башкирських націоналістів

Алі Татар-заде
поменше треба думати про московитів і побільше - про національно-визвольні рухи в них. І підтримка наша - і державна, і громадянська - потрібна таким, як ця жінка, а не таким як Навальний чи там хто там ще. Дякую Павлові Подобєду за привернення уваги.
-----
Павло Подобєд
Психлікарня для башкирських націоналістів
Каральна психіатрія - це релії Російської Федерації. Через примусове психіатричне лікування пройшов не один десяток націоналістів з числа корінних народів РФ.
Раніше примусове психіатричне лікування застосовували до татарських самостійників: Рафіса Кашапова, Раїса Хабірова та інших. Тепер взялись і за башкир.
Цього тижня Рамілю Саїтову, відому башкирську активістку, яка не приховує своїх поглядів щодо самостійності Башкортостану, відправили на примусове психіатричне лікування.

Пані Раміля була затримана працівниками ФСБ, а згодом заарештована у листопаді 2020 р. Однак відправити її "на дурку" вирішили лише тепер - після хвилі масових протестів, що пройшла федерацією, зокрема і Башкортостаном, взимку цього року.
Їй інкримінують багато і різного. Наприклад, заклики до знищення так званих "поклонных крестов", які масово встановлюються в башкирських і татарських селах; спробу провести незаконні їїни (башкирські громадські зібрання); розпалення міжнаціональної ворожнечі щодо вірмен під час останньої війни за Нагірний Карабах тощо.
Звісно, з поглядами пані Саїтової можна не погоджуватися, але примусове психіатричне лікування...
На жаль, на відміну від історії з отруєнням Навального, різні там башкирські чи татарські націоналісти, яких перетворюють на овочі у психлікарнях - мало цікавлять Захід. Та що там Захід - це нецікаво навіть Україні, яка воює з РФ.
Навальний, для багатьох, - це втілення "іншої Росії". Росії, де не будуть вбивати бойовими отруйними речовинами, стріляти на вулиці, катувати в СІЗО чи примусово лікувати у психлікарні... принаймні росіян.
=====
В тему: https://don-katalan.livejournal.com/1081056.html

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2873824.html.
Tags: коллективное х%№ло, подонки, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments