Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Якщо хто хотів пересвідчитись у рівні української, прости господи, журналістики

Volodymyr Boiko
Якщо хто хотів пересвідчитись у рівні української, прости господи, журналістики, то міг це зробити 23 березня 2021 року. Інтернет-видання з глузуванням повідомили, що Зеленський офіційно визнав, що в нього закінчилися повноваження президента – мовляв, на сайті глави держави було вміщено розпорядження №206/2021-рп про звільнення Алли Поліщук з посади голови Кропивницької районної державної адміністрації Кіровоградської області «у зв'язку з закінченням терміну повноважень президента України».
А, між тим, у розпорядженні написано все правильно. Алла Іванівна Поліщук була призначена головою Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області Указом президента України від 6 березня 2015 року №238/2015-рп. Президентом на той час був, якщо хто не пам’ятає, такий собі пан Порошенко. Відповідно до частини 2 ст.8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень президента України. У травні 2019 року Порошенко позбувся влади й виникли підстави для звільнення Поліщук з посади у зв’язку з закінченням терміну повноважень президента України. Але процес звільнення затягнувся на майже два роки, оскільки відповідно до частини 4 ст.9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» «у разі обрання нового президента України голови місцевих державних адміністрацій продовжують здійснювати свої повноваження до призначення в установленому порядку нових голів місцевих державних адміністрацій».
Лише зараз була добрана нова кандидатура на посаду голови Кропивницької районної державної адміністрації Кіровоградської області й постало питання про звільнення Алли Іванівни Поліщук – саме у зв'язку з закінченням терміну повноважень президента України. Але президент, чиї повноваження закінчились, має прізвище Порошенко – це він призначав Поліщук 6 років тому.
А якби в Україні існували журналісти, то перед тим, як бездумно передруковувати замітку з фейсбук-сторінки Denys Ivanesko, у редакціях спочатку зазирнули би в Закон України «Про місцеві державні адміністрації», і сенсація померла б, не народившись.
=====
Sergey Naumovich
Вот, что санкции животворящие делают! Шарик пропал с радаров, не снимает видосы, пошли перебои с финансированием, ведь трубопровод у Медведчука отобрали, счета заморозили, каналы отключили. Различным медведчуковцам урезали денежное довольствие и это ощущается даже в Фейсбуке.
===
Титов Владимир
Доречі у Дубінського замітно пропали на фейсбуці лайки) Напевно прикрили ботоферму, або урізали фінансування.
===
Anton Curvedneck
Не хочу ни на кого не наговаривать, НО и Glusco, и Sportmaster работают, не смотря на санкции... А зачем такие санкции???

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2875447.html.
Tags: бойко, дебіли, зеленский, порошенко, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments