Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Serhiy Dibrov · 32 ЄВРО ЗА ДОЗУ

Саме стільки, за наявними даними, сплатила Україна за індійську вакцину Covishield від Serum Institute of India.
«Україна законтрактувала 1,5 мільйона доз вакцини виробництва Індії», — повідомив голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.
Як розповідав журналіст проєкту «Наші Гроші» Юрій Ніколов, за даними казначійства відомо, що 9 лютого МОЗ перерахував на придбання валюти для закупівлі вакцин за угодою №5 від 25.01.2021 суму 1 376 346 200 грн. 00 коп.
В доданок до цього 19 лютого, коли міністр Степанов особисто перебував в Індії і віч-на-віч домовлявся з виробником, МОЗ за цією угодою перерахував ще 244 494 000 грн. 00 коп.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1374833719563697&id=100011112463696
Таким чином, міністерство перерахувало 1,62 млрд грн, що складає 1080 грн (екв. 32 євро) за дозу.
НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО, ЦЕ ЧИ НЕ АБСОЛЮТНИЙ СВІТОВИЙ РЕКОРД ВАРТОСТІ ДОЗИ СЕРЕД БУДЬ-ЯКИХ ВАКЦИН ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ.
Нагадаю, усі умови витрат грошей за цією закупівлею, включаючи ціни і ланцюг посередників, всупереч українському законодавству наразі є засекреченими.
«Але для виробника не є проблемою передати цю партію іншим замовникам», — пише Радуцький.
Це чудово. Вважаю, це було б кращим рішенням, — якби продавець повернув гроші, а міністерство змінило постачальника. Або принаймні ланцюжок посередників.
Проте, боюсь, курточка за 600000 комусь може в цьому сильно завадити.
===
(Як передає кореспондент УНІАН, Лерос на засіданні парламенту під час Години запитань до уряду звернувся до Степанова.
"Коли в Україні сотні українців гинуть через COVID-19, ви два тижні тому купили собі куртку за 620 тис. гривень. Як воно, тепло в ній, чи ні?" - сказав він. Лерос зазначив, що міністр "уособлює ходячий фейк", але при цьому звинувачує в поширенні фейків депутатів з "Європейської солідарності" та "Голосу".
Що відповів міністр
У відповідь Степанов зазначив, що Леросу "хамство притаманне", тому він не збирається відповідати на його запитання. Водночас він закликав Лероса від поширення різних фейків, у тому числі тих, що стосуються вакцин та боротьби з COVID-19, оскільки за цим стоїть життя "конкретних людей". https://www.unian.ua/politics/kurtka-stepanova-ministra-zapitali-pro-koshtovne-pridbannya-novini-ukrajina-11358430.html)
=====
Serhiy Dibrov · 14 год ·
Кажуть, сьогодні Міжнародний день боротьби з депресією.
Загалом, мені зараз радять дивитися комедії та думати про краще. Проте життя, на жаль, примушує не забувати, що крім комедій є ще драми і трагедії.
Тому сьогодні я зроблю зусилля і напишу два, може три дописи про сумні події.
Найсумніша подія - смерть молодої жінки, яка була військовою і померла на другий день після щеплення. В цій трагедії ми дочекалися вже всього, аж до оприлюднення прижиттєвих та посмертних діагнозів і "висновків експертизи" (так, вже наступного дня). Командири, чиновники, - всі, хто міг, вже виступили. Проте єдине, чого ми досі не почули - це слів співчуття з боку міністерства. Як завжди.
Я не буду зараз дискутувати на тему "що повинно було статися з військовослужбовицею, яка проходила регулярні медогляди і готувалася до відрядження у зону ООС". Я зверну увагу на інше.
"В той же день, та ж мобільна бригада з вакцинації проти COVID-19, вакцинувала 120 людей."
Тривалість робочого дня медичного працівника складає 7 годин 42 хвилини. За цей час бригада отримала вакцину, шприци, холодильники; приїхала до військової частини; оглянула, прослухала, проїнструктувала, отримала згоди і заповнила документи на 120 людей; зробила їм щеплення, дотримуючись правил гігієни; зачекала 30 хвилин після останнього пацієнта; зібралася і повернулася до Одеси.
Фахівці кажуть: за ідеальної організації процесу, коли на допомогу вакцинаторам правильно залучають особовий склад місцевого медичного пункту, теоретичний максимум складає 100 прищеплених на день. Все, що більше - то вже різновид сільськогосподарської ветеринарії.
Ми вже писали про вимоги до військових заздалегідь заповняти документи. Ми попереджали, що це може погано закінчитися. На жаль, наші попередження, судячи з обставин, були марними.
Співчуваю друзям, родичам, колегам померлої захисниці України. Дуже, дуже прикро.
=====
Olexander Severyn
6 год ·
Шо-шо? Шмигалі "заборонили" бути на вулиці ("територіях загального користування") без масок? Для дітей природи пояснюю:
1. Відповідно до п.1 ст.92 Конституції України права, свободи, обов'язки громадянина визначаються виключно законами України.
2. Відповідно до ст.19 Конституції України ніхто не може бути зобов'язаний робити те, що не передбачено законодавством.
3. Термін "територія загального користування" і його пояснення міститься у законі про благоустрій, де чорним по білому сказано, що у такому значенні ці терміни вживаються саме "у цьому законі", який визначає лише "засади благоустрою населених пунктів".
Шмигалі, йдіть лісом. У масках йдіть.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2876968.html.
Tags: дебіли, зеленский, карантин, подонки, прдоны, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments