Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вважаю що РНБО варто розробити відзнаку "ветеран розробки Стратегії"

Borys Babin
Президентським указом № 117/2021 оприлюднене Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АРК та міста Севастополя.
Наразі буде дві величезні хвилі - чисельні автори документу швиденько по діагоналі ознайомляться із йього змістом та будуть розповідати про свій геніальний внесок.
Як мені підказують - вже активно розповідають.
Вважаю що РНБО варто розробити відзнаку "ветеран розробки Стратегії" накладом тисяч на 10 та поширити серед охочих.
Інакше ж не заcпокояться.
Інші будуть так саме завзято розповідати, що саме із Статегією не так і чому вона дуже, дуже погана.
Але поза тим усім варто помітити низку опорних тез.
Документ зроблено цілком відкритим і все що мало бути не відкритим пишется у режимі "та інше" або "тощо". Підхід цікавий але за нинішніх сумних реалій "прозорості" влади не для тих, для кого вона має бути прозорою, він обраний вірно.
Також викликом є те, що Стратегія буде реалізована через урядовий план заходів. Це найслабкіша поки ланка ситуації, і не тому що плану ще немає, а тому що плани як такі у наших організаційно-бюджетних реаліях це обов'язкові документи, що мають виконуватися "наявними силами та засобами".
Будь-хто в Україні, хто досяг рівня командира відділення у війську або начальника найдрібнішого відділу цивільної служби розуміє що це означає на практиці.
Втім, схвалення Стратегії дійсно є досягненням, без іронії.
Процитую як мінімум дві тези, які варті для практичної невідкладної роботи.
9. Україна залишає за собою право застосування ВСІХ передбачених міжнародним правом і національним законодавством засобів захисту прав і свобод людини, національних інтересів, відновлення територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаного державного кордону та забезпечення державного суверенітету.
66. Україна забезпечує створення умов для організації водопостачання Кримського півострова ПІСЛЯ звільнення тимчасово окупованої території та відновлення на цій території конституційного ладу України.
Звертаю усіх науковців та відповідні установи на п. 80, за яким Україна сприяє науковому процесу з питань дослідження постконфліктного врегулювання, реінтеграції, внутрішньої та зовнішньої політики РФ.
Посилання на Стратегію https://www.president.gov.ua/documents/1172021-37533


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2877240.html.
Tags: анализ, зеленский, крим, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments