Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

законне збройне формування

Volodymyr Boiko
Начальник Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олег Головаш на брифінгу 25 березня 2021 року анонсував нові підозри в справі про створення незаконного збройного формування під орудою негласного позаштатного працівника НАБУ Євгена Шевченка та найвідомішого українського шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко). Але хочу доповісти тов. Головашу, що він трохи помиляється, називаючи банду Грішіна-Шевченка незаконним збройним формуванням. Насправді «Приватна військова компанія Donbas Batalion Corp» – це законне збройне формування, створене директором НАБУ Артемом Ситника відповідно до частини першої статті 273 КПК України. Спеціально для тов. Головаша цитую цю норму закону:
«За рішенням керівника органу досудового розслідування, прокурора під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій можуть бути використані заздалегідь ідентифіковані (помічені) або несправжні (імітаційні) засоби. З цією метою допускається виготовлення та використання спеціально виготовлених речей і документів, створення та використання спеціально утворених підприємств, установ, організацій».
Ось саме таким спеціально утвореним «з оперативною метою» підприємством і стала «Приватна військова компанія Donbas Batalion Corp» на чолі з Грішіним, фактичним засновником цього підприємства є Ситник (хоча формально НАБУ як орган досудового розслідування очолює його кум Андрій Калужинський, але ж ми розуміємо, хто приймає рішення), а куратором – керівник Другого підрозділу детективів НАБУ Борис Індиченко. При цьому звертаю увагу тов. Головаша, що в НАБУ є два Других підрозділи детективів: перший Другий підрозділ входить у Головний підрозділ детективів (рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду на посаді керівника цього підрозділу поновлений Олександр Карєєв), а другий Другий підрозділ детективів є глибоко законспірованим, його очолює Борис Індиченко. Цей підрозділ, по-суті, становить собою резидентуру кількох спецслужб США.
Мало того, що «приватна військова компанія» Грішіна-Шевченка створена за рішенням директора НАБУ, вона ще й фінансується з державного бюджету. Якщо тов. Головаш проведе виїмку документів у підрозділі Індиченка, він сам у цьому переконається (звісно, фінансові документи мають гриф «цілком таємно», але для правнуків Дзержинського це не є перешкодою). Тому дуже пікантно виглядає інформаційне повідомлення СБУ з описом того, чим займалась фірма, створена при НАБУ на бюджетні кошти:
«Служба безпеки України викрила та припинила діяльність не передбаченого законодавством воєнізованого збройного формування, так званої «приватної військової компанії». Її діяльність була спрямована на підготовку до вчинення тяжких злочинів, в т.ч. проти основ національної безпеки. За даними СБУ, до складу компанії входило понад 150 осіб, а сама організація діяла під прикриттям охоронних фірм і громадських організацій. Підготовка членів «ПВК» відбувалась на спеціально облаштованій тренувальній базі в Київській області – там проходили бойові вишколи, тренування поводження зі зброєю, навики військових бойових дій. Також частина членів військової компанії навчалася у центрах підготовки за кордоном. Окремо слідчими отримано дані про участь фігурантів справи в укладанні контрактів між «ПВК» та представниками різноманітних організацій країн Близького Сходу. Також зафіксовано пропозиції організувати поставки зброї до цих країн».
Навіщо ця «приватна військова компанія» Ситнику – зрозуміло: контрабанда зброї приносить свіжу копійку керівництву НАБУ. А щоби зрозуміти, навіщо ця фірма потрібна американським спецслужбам, достатньо пригадати першу операцію, проведену Грішіним і Шевченком після заснування «приватної військової компанії» – це була спроба влаштувати криваву провокацію в Тбілісі в грудні 2018 року. Тоді Грішін з кількома членами банди опинився в грузинській в’язниці, звідкіля їх витягнули американські куратори.
Тож беріть, тов. Головашу, ухвалу слідчого судді та йдіть у НАБУ проводити виїмку документів. Запевняю, що Ви прозрієте.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2879258.html.
Tags: анализ, ато, бойко, менты, сбу, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment