Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

🔥ХТО І ЗА ЩО ВБИВ ОЛЕКСАНДРА МАНДИЧА «ТАШКЕНТА»

Ігор Мосійчук разом з Yaroslava Paraka та ще 86
Всі друзі Сашка до останнього вірили в краще, але дива не сталося. До його пошуків було долучено багато людей і побудовано багато версій. Але тепер, після того як винні у вбивстві затримані є більш-менш повна ясність.
На Печерську, неподалік від метро Дружби Народів, є квартира яка належить Кірілу Борісовічу. Окрім неї він має алкогольну та наркотичну залежність. Рік тому рейдер з Луганську Олександр Гусік (зараз затриманий) разом з поплічником Володєю спробували нею заволодіти.
Два місяці Кіріла катували та ґвалтували, щоб він написав дарчу або взяв під неї іпотеку. Але цього він зробити не міг, бо його матір передбачала такий розвиток подій і сховала документи в банківській ячейці на своє ім'я.
Після двох місяців страждань його вишвирнули на вулицю. Квартиру обладнали як катівню і привозили в неї інших жертв. Неодноразово Кіріл Борисович приходив під двері разом із дільничним, дзвонив в 102 але з тої сторони дверей завжди отримував однакову відповідь: іти на ху#. Що він і робив цілий рік справно сплачуючи комунальні послуги.
Півтора місяці тому він звернувся по допомогу до Олександр Мандич. Той взяв друзів, сестру та матір Кіріла Борисовича, вони зайшли в середину і контроль над квартирою повернувся до законних власників. Оскільки Саша відібрав у рейдерів квартиру, то Олександр Гусік сказав йому розрахуватися своєю власною. На що Ташкент звісно не погодився.
Місяць тому на іншому об'єкті, де відібрали житло в Татьяна Журавель, Гусік із Володєю поламали Саші кілька ребер. Якийсь час після цього Мандич не жив за своєю постійною адресою, але потім вирішив, що небезпека минула і повернувся додому.
В ніч на 24-те його близько години били в своїй квартирі, о другій ночі напівпритомного погрузили в автомобіль, вивезли кудись на Київщину і там зарізали.
На засідання суду де обирали запобіжний захід вбивцям не пустили цивільну дружину вбитого, його друзів та не хотіли пускати журналістів.
Тому зараз відомо тільки те, що двоє фігурантів справи отримали тримання під вартою терміном на 60 діб (зокрема Гусік), що по третьому невідомо.
Ще є четвертий фігурант, який в бігах.
Друг «Ташкента» Ігор Криворучко який розповів нам обставини цього звірячого вбивства не має доступу до матеріалів справи, а тому версія слідства може трохи відрізнятися. Викладені обставини - почуте від Олександра Мандича, Кіріла Борисовича, Тетяни Журавель та відкриті джерела.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2885399.html.
Tags: беспредел, менты, подонки, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment