Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

тепер бісові жабоіди в мантіях вирішили визискати украінських вкладників додатково

Borys Babin
Російський Мінюст поширює "радісну новину" про програш "Ощадбанком" у французькому апеляційному суді справи щодо захопленого в Криму майна банку, яка розглядалася в рамках двосторонної україно-російської угоди про захист інвестицій.
Підстава скасування французьким національним судом рішення міжнародного інвестиційного арбітражу, який "Ощадбанк" у РФ виграв у 2018 р., зі слів росіян, полягає у тому що інвестиції "Ощадбанку" нібито були зроблені до 1992 року, а отже вони нібито не охоплюються двосторонньою російсько-українською угодою про захист інвестицій.
Такі арбітражні процеси, як правило, проходять без публікації рішень та тим більше - позицій сторін. Тому оголошену РФ підставу коментувати важко, особливо зважаючи на те, що очевидно РФ у 2014 році захопило значущі інвестиції "Ощадбанку", які були сформовані після 1992 року.
Росіяне стверджують, що таке рішення французької апеляції нібито може мати "прецедентний характер" для спорів інших інвесторів.
Це точно не так, адже я з трудом уявляю собі копіювання аргументів французької апеляції апеляцією шведською або голандською. Адже ці міжнародні арбітражі (як перша інстанція цих спорів) тривають і в Гаазі і в Стокгольмі.
Також озвучений росіянами аргумент про "радянські інвестиції" (якщо він дійсно є ключовим) не застосовний до арбітражів українських приватних компаній, які за визначенням сформували своє захоплнене РФ кримське майно після 1992 року.
Втім, для унеможливлення подальших політичних спекуляцій, "Ощадбанку" як державній установі варто невідкладно забепечити роз'яснення якщо не своєї позиції у справі то хоча б оприлюдинити зміст рішень, які були в ній винесені.
Додам, що за будь-яким змістом рішення французького суду воно не впливає на питання юрисдикції України щодо Криму.
Це питання інвестиційні арбітражі не аналізують.
Також скоріш за все "Ощадбанк" піде на касацію, яку буде у французькій національній юрисдикції розглядати касаційний суд.
===
Володимир Молчанов
Якщо мотиві саме такі, то наші феєрично сіли в калюжу: інвестиціі совєцьких часів забезпечувались не з Марса і не з москви, а з маржі між відсотками за кредит і відсотками за внесками. А самі внески - кредитними заставами. І мало того що украінських вкладників кинули на початку 90х "нульовим варіантом", бо обєкти переважного кредитування розташовані в росіі. Так тепер бісові жабоіди в мантіях вирішили визискати украінських вкладників додатково.
---
Rish Ah
надо было постараться чтобы проиграть такую справу
---
Галенко Іван
сім років падли подавали і "розглядали"... Щоб у французів так швидка їхала.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2886388.html.
Tags: беспредел, крим, подонки, рассея, рейдеры, україна, франция
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments