Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

тепер бісові жабоіди в мантіях вирішили визискати украінських вкладників додатково

Borys Babin
Російський Мінюст поширює "радісну новину" про програш "Ощадбанком" у французькому апеляційному суді справи щодо захопленого в Криму майна банку, яка розглядалася в рамках двосторонної україно-російської угоди про захист інвестицій.
Підстава скасування французьким національним судом рішення міжнародного інвестиційного арбітражу, який "Ощадбанк" у РФ виграв у 2018 р., зі слів росіян, полягає у тому що інвестиції "Ощадбанку" нібито були зроблені до 1992 року, а отже вони нібито не охоплюються двосторонньою російсько-українською угодою про захист інвестицій.
Такі арбітражні процеси, як правило, проходять без публікації рішень та тим більше - позицій сторін. Тому оголошену РФ підставу коментувати важко, особливо зважаючи на те, що очевидно РФ у 2014 році захопило значущі інвестиції "Ощадбанку", які були сформовані після 1992 року.
Росіяне стверджують, що таке рішення французької апеляції нібито може мати "прецедентний характер" для спорів інших інвесторів. Read more...Collapse )
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2886388.html.
Tags: беспредел, крим, подонки, рассея, рейдеры, україна, франция
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments