Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

НАБУ, Шевченко, Жуков...

Volodymyr Boiko
26 березня 2021 року Вищий антикорупційний суд на клопотання прокурора САП звільнив від відповідальності у зв’язку із закінченням строку притягнення до кримінальної відповідальності Віталія Жукова – учасника «свинарчукгейту», який разом із подільниками Гладковським-молодшим, Рогозою, «таємним агентом НАБУ» Шевченком й за допомогою детектива НАБУ Литвиненка постачав підприємствам «Укроборонпрому» контрабандні деталі за завищеними цінами.
Матеріали про діяльність Гладковського-молодшого, Жукова, Рогози та Шевченка Головна військова прокуратура передала в НАБУ ще 1 березня 2017 року, але кум Ситника Калужинський (нині – керівник Головного підрозділу детективів НАБУ) приховав ці матеріали, оскільки «таємний агент» Шевченко передавав керівництву НАБУ частину виручки від оборудок з «Укроборонпромом».
Документи, отримані НАБУ від Головної військової прокуратури, були знайдені в Калужинського лише за перебігом двох років, у березні 2019-го, після скандалу, що вибухнув внаслідок оприлюднення листування між Жуковим, Рогозою, «таємним агентом НАБУ» Шевченком і детективом Литвиненком – це трапилось після того, як слідчі ДБР прийшли на обшук у НАБУ. Одначе впродовж наступного року розслідування діяльності «свинарчуків» та їх компаньйонів з НАБУ блокував генеральний прокурор Рябошапка – друг і товариш Ситника по пляшці. А коли справу, нарешті, передали до суду, вже збіг строк притягнення Жукова до кримінальної відповідальності.
На фото: Жуков разом зі своїм «головним військовим консультантом» полковником Мостовим, а також листування між Жуковим і Рогозою, в якому йдеться про передачу грошей керівництву НАБУ через «таємного агента» Шевченка за допомогу в розкраданні коштів «Укроборонпрому».
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2886819.html.
Tags: бойко, менты, порошенко, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment