Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звісно зараз не час кричати "вовки, вовки". Час класти набої у рушницю

Borys Babin
Офіційне повідомлення українських військових.
"РФ завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України".
Крім того, військовими "не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України".
Звісно зараз не час кричати "вовки, вовки".
Час класти набої у рушницю.
Звісно для росіян гра "тримайте мене семеро" - улюблена.
Та за загальним правилом фінал цієї гри буває для них невтішним.
Наразі стратегічно будь-яка гіпотетична ескалація з боку РФ є програшем РФ.
Вони це розуміють.
Але чим далі - тим для них буде стратегічно гірше і гірше.
Вони це також розуміють.
Ну й головне щоб ця гіпотетична ескалація призвела до мінімальної шкоди для Українського народу.
=====
Sergey Naumovich
9 год ·
Новость дня:
США пообещали защитить Украину в случае «российской агрессии»
Вашингтон заявил, что не оставит Киев один на один с противником в случае эскалации конфликта в Донбассе. Ранее Украина заявила о стягивании российских войск к своим границам.
«В случае эскалации российской агрессии Соединенные Штаты не оставят Украину наедине с противником и не допустят реализации агрессивных устремлений Российской Федерации в отношении Украины», — сообщает пресс-служба Пентагона.
=====
Володимир Зеленський
15 год ·
Питання війни та миру на сьогодні я розділив би на два пункти. Насамперед – про Донбас. Так, ескалація помітна з початку року. 20 загиблих і 57 поранених – тільки за перші місяці. Така ціна війни та відстоювання нашої незалежності, суверенітету й територіальної цілісності. Нашої України.
Санкції проти Віктора Медведчука, наша голосна та тверда позиція щодо незалежності України та просування до миру й беззаперечна підтримка з боку західних партнерів дратують ворога, що вторгся на Донбас і окупував Крим. Це зрозуміло. Як зрозуміло й те, що ми хотіли б повернутися до тих умов, коли режим припинення вогню діяв ефективніше – як з 27 липня 2020 року, коли впродовж місяців у нас було в десятки разів менше поранених і загиблих. І ми над цим працюємо.
Другий пункт – нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною. Гра м’язами у форматі військових навчань і можливі провокації вздовж кордону – це традиційна справа Росії. Таким чином вона намагається створювати атмосферу загрози та водночас – тиску під час переговорів щодо припинення вогню та щодо миру як нашої цінності.
Наша армія – це не лише сила та міць, це також мудрість і виваженість. Наша держава – це єдність. Ми завжди готові до будь-яких провокацій.
Процес перемовин щодо миру нелегкий. Але ніхто й не сподівався, що буде легко. Завжди боляче втрачати наших людей. Кожна звістка про загибель дається з болем сім’ям, родичам, усім українцям і мені як Президенту. Саме тому ми не зупиняємось і домовляємося про перемир’я як про найшвидший тактичний крок. Наша ж стратегія – обов’язково мир і повернення наших людей і територій.

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2890103.html.
Tags: ато, война, донбасс, конспирология, луг%андония, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment