Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Отже, день Блазня продовжується в Росії. Але тепер це набуває нових форм

Михайло Гончар пише:
"Отже, день Блазня продовжується в Росії. Але тепер це набуває нових форм.
Під фальшивим приводом "спланированных и подготовленных провокаций как с использованием рыболовецких судов, так и военных кораблей, подлодок и самолетов с целью препятствования осуществлению экономического проекта" сили Балтфлоту зараз з'являться в зоні добудови Північного потоку-2:
https://www.interfax.ru/russia/759263
Росія йде на мілітаризацію західного сектору Балтійського моря. І це ще газопровід не збудований!
Якщо уявимо, що їм вдасться його добудувати, то РФ буде тримати вздовж усієї траси коридору свої чергові сили (і не тільки Балтфлоту, підтягнуть з Північного) під приводом "захисту стратегічно важливої магістралі російсько-німецького партнерства".
Це посилить загрозу для країн Балтії та Польщі, чиї узбережжя фактично будуть блоковані. А це ще й виклик для американських сил та сил НАТО, що дислоковані в Польщі та країнах Балтії.
Мені здається, що Вашингтону настав час реагувати не тільки санкціями проти компаній-підрядників, але й застосувати більш жорсткі дії на Балтиці, щоб залишити її усе ж таки морем ЄС і НАТО і не дати Москві перетворити його на ще одне "російське озеро". Достатньо того, що НАТО має у Чорному морі."
=====
Andrii Klymenko разом з Borys Babin та ще 18
Цікаво, що в ці дні американські керівники телефонували нашим, а не навпаки (тобто міністр оборони США - колезі в Україні, голова Комітету начальників штабів - начальнику Генштабу, держсекретар - міністру закордонних справ. І Байден теж телефонував сам)...
Чому так? - це вже домисли. Я цим не займаюсь 😀😉
===
Александр Н. Белокобыльский
От дивно, а поспілкуватися з х*йлом поговорити часу не знайшлося. Я це коли прочитав, одразу згадав, як воно ніколи вчасно на зустрічі на найвищому рівні не приїздило, змушуючи всіх чекати по півгодини й більше (рекорд, я ніби пам'ятаю, в Януковича, який чекав 3 години путіна від ведмедчука в Криму)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2891854.html.
Tags: германия, подонки, провокація, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments