Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

"Ударні будівництва" росіян в Криму зтикаються із сумною, фізичною реальністю

Borys Babin
"Ударні будівництва" росіян в Криму зтикаються із сумною, фізичною реальністю.
Мова йде про багатостраждальний Бештерек-Зуйський водогін, яким хотіли тягнути викачувану з артезіанських свердловин Білогірського району воду для штаб-квартири окупантів у Сімферополі.
"Урочисте відкриття" водогону, який мав надавати 20 тисяч кубів щоденно, провели на "річницю спроби анексії" 18 березня, навіть за участі "відео-Путіна".
Втім наразі відомо, що для транслювання цього пропагандистського фонтану воду за декілька діб до шоу накачували в збудований накопичувач.
А сам водогін наразі, виявляється, працює у "дослідному режимі". Мабуть в такому режимі воду подають в Симферополь як раз по відеоконференції.
Керманичі кримського "уряду" обіцяють "повноцінний запуск" водогону в середині квітня.
Втім, як я вже писав про цю "останню соломину", дебет гірських джерел Долгоруківської яйли, з яких живляться дуже скромні річкі (радше струмки) Зуї та її притоків усі разом дають значно менше за 20 тисяч кубів на добу.
Поверхневого стоку там загалом сльози, які влітку пересихають. Він дійсно доповнюється підземним стоком. Також дуже скромним.
Тому нинішні артезіанки окупантів фактично врізані у відповідну підземну річку (водоносний пласт), а не в якесь родовище.
То чи стане там води більше - якщо буде більше насосів та свердловин, питання, як то кажуть, "цікаве".
Єдиним практичним наслідком стане занепад декількох сел нижче за течією, де в колодязях зникне вода й посохнуть дерева.
Та оскільки вже очевидно, що снігового наповнення водосховищ Сімферополя цієї зими так і не відбулося, із травня у агресора настане дуже гаряча пора.
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2892382.html.
Tags: дебіли, крим, рассея, санкції, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment