Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...всі наші маски виключно безпечні та ефективні

Захар Мілютін
13 хв. ·
Влада канадської провінції Квебек закликає припинити використання однієї з моделей раніше розповсюджених по дитячим закладам масок через їх токсичність.
https://bit.ly/3uaRbGa
Цитую канадське CBC:
"Радіо-Канада отримало документи, що свідчать про те, що Health Canada попереджає про потенційну можливість "ранньої легеневої токсичності" від масок SNN200642, виготовлених у Китаї, що продаються та розповсюджуються компанією Métallifer, виробником з Квебеку.
"Якщо у вас є такий тип масок на складі, ми просимо вас припинити їх розповсюдження та тримати їх у безпечному місці зараз", - йдеться в розпорядженні уряду провінції, яке надіслали три міністерства: освіти, сім'ї та вищої освіти.
Деякі вихователі дитячого саду якийсь час з підозрою ставилися до цих сірих та блакитних масок, оскільки відчували, що вони ніби ковтають котячу шерсть, одягаючи їх, розповідає Радіо-Канада.
Health Canada провела попередню оцінку ризику, яка виявила можливість раннього пошкодження легенів, пов’язаного з вдиханням мікроскопічних частинок графена.
Графен - це міцний, дуже тонкий матеріал, який використовується у виробництві, але при вдиханні він може завдати шкоди легеням і може спричинити довгострокові проблеми зі здоров’ям."
В кінці статті наводяться ще два минулорічні епізоди, коли канадська влада спочатку розповсюджувала по закладам, а потім об'являла такими, що не відповідають стандартам безпеки, понад 30 МЛН масок.
Добре, що до нас в Україну ніхто ніколи не завозив масок з графеном та "ранньою легеневою токсичністю", а всі наші маски виключно безпечні та ефективні.
Майже як вак$$ни.
===
Tatiana Sulimenko
У меня именно такое ощущение в горле - будто шерсть прилипла. Но адепты масок скажут : в реанимации тебе будет хуже.
---
Alex Irena Brown
Tatiana Sulimenko та пипец, надоело уже это. Нас заставляют всё дежурство в масках. Ну что делать. С работы не уйдешь. 😐😷
---
Alex Irena Brown
Tatiana Sulimenko хорошо, что пока не заставляют колоть заразу, и на том спасибо, как говорится. Уж лучше в маске, чем garbage колоть.
---
Захар Мілютін
Tatiana Sulimenko як на мене, усі ці кляпи, незалежно від наявності там графена, асзбеста, PFOA чи просто "вільних мікро та нано частинок платиску" (недавно постив дослідження) власне і є пряма дорога в реанімацію.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2892589.html.
Tags: діти, канада, карантин, китай, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments