Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Об экономическом расцвете Китая

Станислав Овчаренко
To Anna Gedz: (Об экономическом расцвете Китая). Я всё это знаю не хуже и могу сказать даже больше. Но я не напрасно говорю об "историческом контексте". Всё же история - наука, которую нельзя загнать в рамки обыденного мышления. Мать-История - ОЧЕНЬ парадоксальная вещь! Примеров - видимо-невидимо. Для читающих её не просто для сдачи экзаменов "чтобы отделаться". Итак: катастрофические перевороты часто свершаются именно в момент, казалось бы, наивысшего торжества. Но - это отдельная тема. Что касается Китая: в КНР происходит (не может не происходить) откат НАЗАД к полумаоистскому коммунизму. Си Цзинпин уже не ограничивается двумя сроками генсека, но стремится к пожизненному правлению. В самом Китае с "контролированным капитализмом" решили, что частные собственники могут выскользнуть из-под контроля Компартии из-за (относительно!) независимых источников материального существования. Но для коммунистов буржуазия - это жирные свиньи, которых можно и нужно вовремя прирезать. Во всяком случае иметь такую возможность в ЛЮБОЕ время лишить финансовой, а то и физической жизни. Просто Дэн Сяопин, в отличие от Сталина не свернул НЭП, а НАЧАЛ его! Теперь КПК фактически угрожает самому существованию предпринимательского класса. Демонстративное насилие в Гонконге показало, что сосуществовать рядом коммунизм и капитализм НЕ МОГУТ. Поэтому "экономический расцвет" имеет свой предел: страх КПК перед утратой власти - и они заранее всё рассчитывают наперёд. Пока хватит. Джека Ма, миллиардера, принудили вступить в КПК - представляете КАКИЕ членские взносы он должен уплачивать согласно Уставу? (Это шутка, конечно).
=====
Євгену Наконечному:
Потрібно вважати, що саме Байден розпочав війну з Україною - і на ньому кров українців? За час Трампа (2016 202) був мир з Росією завдяки Трампу? Ви як святий отець розмовляєте зі мною - але мене, атеїста, це не захоплює. Війна все одно йшла і буде йти - справа лише в тому, ЧИЯ це війна. Україна зраджувала себе весь час і на зовнішньому і на ввнутрішньому фронті. І українці не хотіли розуміти - що режими олігархів Росії та України ведуть іграшкову війну задля відволікання уваги своїх народів. Діти олігархів на війні НЕПРИСУТНІ. Тепер гра закінчилася - або відкрито зеленські-порошенки зізнаються в союзництві з путіними - або почнуть ссправжню війну за Україну. Але тепер за це все страшно навіть пересічним українцям, які до сьогоднішнього дня ладні були закривати очі на істину цієї війни. Адже заплющепні очі, вуха та розум самі по собі війну не припиняють. Олігархи йдуть у останній бій проти своїх народів - бо попереду можливе їх винищення. Яке вони заслужили. З 1991 року.
Є надія, що Путін відсахнеться - і не розпочне війну - як втік Янукович, коли від такого народу можна було і не тікати...
===
Longin Lisetski
Цікавий підхід. Олігархи ведуть іграшкову війну для власних прибуткіа, а насправді вони класові союзники. А народам ця війна дійсно непотрібна, це не їх війна. Це як пацифісти в 1914 р., і як більшовики в ті ж часи - перетворимо імперіалістичну війну на громадянську, щоб пролетаріат/народ переміг буржуазію/олігархів. На жаль, більш точною аналогією є дилема, яка постала перед Францією в 1940 р., і перемогла думка "Краще Гітлер, ніж Народний Фронт". Ось і зараз наші олігархи думають - що для них краше, піти на умови МВФ чи підкоритися Путіну - в якому випадку вони менше втратять? І тоді ще цікавіше - Юля як лідер Народного фронту, а Порох грає роль де Голля?
=====
Станислав Овчаренко
2 апреля 2019г.
"Нам потрібен ідіот-президент! Олігархічний лад мирно скинути не вийде. Саме тому потрібно мати найслабшого, навіть дурного "диктатора" - щоб незабаром разом з ним скинути увесь олігархічний устрій разом з Зеленським. Порохоботи хочуть бути "радикальніше" якщо переможе Зеленський. (Мочанов, Муждабаєв) Його потрібно вибрати, щоб скинути. Він історичне "моющее средство" революції. Мимоволі. Дивіться на все діалектично - у процесі. ЮВТ - правильно говорить - ми ЗА НИХ не відповідаємо. Дурний супротивник - це добре! Вивести Порошенко з гри та з його статків - який стрес буде!
102 роки був слабкий Олександр Керенський - якого (спочатку) підтримали більшовики проти Корнілова, потім розібралися і з Керенським... Як такий варіант?"

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2893663.html.
Tags: ахметов, война, зеленский, китай, левые, піар, станіслав овчаренко, тимошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments