Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...хочу внести ясність: Чаус був викрадений на замовлення Олександра Грановського

Volodymyr Boiko
Оскільки народ бурхливо обговорює викрадення в Кишиневі 3 квітня 2021 року судді-втікача Миколи Чауса та висуває різні версії (одні кажуть, що це була імітація, влаштована самим Чаусом, інші – що його викрали українські спецслужби, треті натякають на «руку Порошенка»), хочу внести ясність: Чаус був викрадений на замовлення Олександра Грановського.
Власне, Олександр Михайлович і доставив Чауса в Молдову в серпні 2016 року за допомогою нинішнього голови Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка (на той час – начальника ГУР МО України) та заступника начальника ГУР МО України Василя Бурби. Упродовж п’ятьох років Грановський забезпечував проживання в Кишиневі Чауса та його дружини й здійснював юридичний супровід надання екс-судді політичного притулку. Втім, безрезультатно – у березні 2021 року Верховний Суд Молдови остаточно відмовив Чаусу в статусі біженця.
Загроза екстрадиції, власне, і стала причиною викрадення – Чаус занадто багато знає, як за часи Порошенка Адміністрація Президента керувала судами.
Безпосереднім організатором викрадення є колишній старший прокурор відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримки державного обвинувачення прокуратури Києва, а нині – особливо довірена особа Грановського Сергій Лисенко. Лисенко був змушений покинути органи прокуратури завдяки Vasyl Krutchak, який свого часу оприлюднив листування трьох прокурорів – Лисенка, Тендітного та Солов’я, – що називали себе «Лисі птахи»:
https://www.facebook.com/vkrutchak/posts/964688533575887
І вишенька на тортик: у Чауса укладений договір про надання правової допомоги з нинішнім заступником керівника Офісу Президента Андрієм Смирновим. У 2016 і 2017 роках Смирнов неодноразово приїздив до Чауса в Кишинів як людина, що діє за дорученням Грановського та під керівництвом Лисенка.
До речі, рекомендую подробиці того, як НАБУ невдало стежило за Чаусом, загубивши зведення візуального спостереження – ця історія викладена на моєму персональному блозі під романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів»
https://volodymyrboyko.com/2016/09/12/chaus/

На фотографіях – Сергій Лисенко та Микола Чаус 18 січня 2021 року в Кишиневі: Лисенко намагався виламати двері в оселю Чауса, вимагаючи, щоби Чаус написав повторну заяву про надання йому політичного притулку.

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2894195.html.
Tags: беспредел, бойко, история, менты, порошенко, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment