Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Літаючі Камази

Diana Makarova

У голодних студентів свого часу ходив анекдот.
Коли хочеться їсти, а стипендія ще не скоро - заходь на чужі весілля. Спокійно собі їж та пий, ніхто тебе не зачепить. Бо родичі жениха подумають, що ти родич нареченої, а родичі нареченої будуть вважати тебе родичем жениха. Питатись незручно. Не знаю, чи хтось скористався. Але деякі наші двоєчники казали, що схема працює безвідмовно.
🙂
Такі пости скоро підуть лавиною.
Літаючі Камази, витягнення сотень поранених або - ах да, десь кимось служила, та начебто служила, десь чимось хворіє, як, звідки знаємо, та вона ж сама розказала, а документи бачили, та ні...
Світлана Світлячок.
Відоме ім'я у волонтерському середовищі. Бо хто тільки не напорювався на ці чесні очі, на це благання про допомогу. І потім присоромлено відходив, наткнувшись на певні дивні обставини:
- отримання цієї допомоги (чомусь завжди на чужу картку, яку відкривають для неї сердобольні)
- реалізацію цієї допомоги (дівчина живе на ці гроші роками, навіть особливо не прикриваючись рахунками з аптек та лікарень)
- звіти про цю допомогу
- та навіть документи про хворобу (вона пояснює, що медичні документи є її особистою медичною таємницею, тому показати їх вона не може)
Волонтери давно знають про Світлану Світлячок. Чому мовчали досі? Бо дівчині стає розуму не вигадувати собі подвигів та не нести їх на інтерв'ю в здобутку нагород. Але УБД тим часом вона собі здобула. На час нашого з нею знайомства в неї ще був тільки статус учасника війни. А зараз, бач, вже виявляється, що вона воювала.
З Світланою Світлячок я стикалась на волонтерських тусовках, але більше на днях народжень батальйонів. Скрізь оточена незначною групою (двоє-троє сердобольних людей, що уважно слухають історію хвороби і жалість та бажання допомогти розриває їх серця)
Колись спитала у комбата, що тільки відійшов від Світлячка:
- Слухай, а ти її особисто знаєш? Її запрошували?
- Та вперше бачу. - відповів мені комбат. - Я думав, хтось з наших запросив.
- А вона допомагала батальйону?
- Я її з допомогою не бачив. Казала, що інші її знають, називала позивні.
Коли копнули глибше - виявилось, що НІХТО з присутніх не бачив її з допомогою на фронті. Отже, схема дармового частування на весіллі таки працює?
Знаю по собі. Колись Світлана Світлячок з'явилась і на моєму дні народження. Навколо сто чоловік, може, прийшла з кимось? Я знизала плечима та й махнула рукою. А навколо неї вже збиралась звична група сердобольних.
Отак і інші.
Багато хто вже знає, що дівчина - просто аферистка. О, ні, кажуть, що на фронті вона дійсно була. Виїхала колись туди і пожила пару тижнів чи на Бутівці, чи на Зеніті, в якості психолога. Але психологи про неї теж нічого особливого не скажуть. А тих, в кого вона жила (підрозділ, командир) ми так і не знайшли.
Ой, та нічого ж страшного не відбувається. Світлана Світлячок клює по зернятках з простягнутих рук тих сердобольних, хто ще сприймає її захворювання на віру, непідкріплене документами. До речі, захворювання теж є. Там проблеми в хребті. Ну, як у більшості. Але - ой, та нічого ж страшного не стається. Ну, знайде вона ще когось, ну, розведе на гроші. Та це й не сильні гроші. Колись їй ставало на місяць тисяч дев'ять. Потім вже стала просити більше (на курс лікування). Кажуть, що зараз їй потрібно вже тисяч двадцять на місяць.
Отакий дрібний наш Остапчик Бендерок.
Мила, симпатична, відкрита до спілкування.
Спробуйте спитати за неї у волонтерства - люди зарегочуть і порадять туди не лізти з причиненням добра. Тобто, спільнота волонтерів не така вже й велика, всі швидко про всіх все взнають.
Але все ж треба розставляти крапки над йотованими. Можливо, для того, щоб надалі не відбвався цей розвод на гроші добрих людей.
Отже, у корінному пості питається:
1. Хто знає, де служила Світлячок?
2. Хто служив разом з нею?
3. Хто подавав її на УБД?
Інформацію, якщо вона у вас є, прошу нести туди.

Yevhen Veselov разом з Валентином Ткачуком та ще 44
Мені не приємно писати цей пост, але вимушений це зробити через те, що був використаний для шахрайській маніпуляцій однією особою, яка себе називає в соціальних мережах і у звичайному житті Світлана Світлячок( Літвінчук). Посилання на її сторінку: https://www.facebook.com/svitlyachok.svitlana
Припускаю, що Ви будете шоковані, прочитавши цей пост. Повірте я шокований не менше за Вас. Як ви можете зрозуміти – ця особа обертається у волонтерсько-ветеранському середовищі і використовує ці знайомства на свої особисті потреби вдаючись до шахрайства, обману і маніпуляціями, використовуючи людську доброту, чуйність і бажання допомогти людям, які опинилися в скрутній ситуації. Так само і я повівся на цей обман і маніпуляції з її боку повіривши їй на слово і ще долучивши свої друзів- волонтерів та інших, не усвідомлюючи, що це був обман, шахрайські маніпуляції з її боку. Сам не одноразово допомагав їй грошима, так само як і мої друзі-волонтери та військові, яких я втягнув не підозрюючи, що це обман. Я навіть відкрив для неї від свого імені банківську карту та дав їй на користування. На яку вона вимучувала кошти нібито «для реабілітації після ДТП», «лікування зору»( стверджувала, що майже нічого не бачить), чисельних втрат свідомості, якихось проблем з шиєю, проблеми з колінами, з серцем, судинами і ще бог зна чим. При тому за два з половиною років постійних зборів так і не було зрозуміло, що з нею та які діагнози. Ніхто не знає і не бачив їх. Коли піднімалися питання діагнозів та курсів лікування, Світлана ухилялася, пояснюючи це, «що в нас погані лікарі» і що вона «не може знайти правильних лікарів», які поставлять –«правильний діагноз». За пропозиціями лягти на лікування у військовий шпиталь чи лікарню, вона ігнорувала цю пропозицію маючи на руках УБД. Казала, що їй краще вдома бути та так їздити на процедури ніж лежати в лікарні. І постійно наголошувала, що вона не знає, що далі робити та як їй зібрати гроші для чергового курсу, що їй так важко і вона немає навіть власного житла, що в неї мало друзів, які так легко можуть відгукнутися та допомогти бідній та не щасливій, що така втомлена постійно писати, телефонувати, пояснювати, розсилати пости про допомогу в особисті в месенджері. Також з її слів казала, що не може працювати, бо в «очах пливе», «мало сил». Підсилялася до мої друзів та до інших з їхнє повне утримання. Влаштовувала смітники з їжі та ліків в квартирах та не економно використовувала ресурси власників житла. Жалілася якщо не назбирає всю суму на курс реабілітації, то буде вимушена пропустити і все доведеться робити спочатку. Всі пости написані без фото діагнозів, виписок та чеків за лікування. Постійно просила поповнити мобільний телефон у розмірі 150 грн і більше у мене та у мої друзів та інших людей. Просила зайняти гроші, які обіцяла повернути. Але не повертала взагалі. Також шукала житло та знаходила, яке не можна назвати бюджетним для людини, яка живе за чужий рахунок. Ця вся історія сильно затягнулася та в мене постійно виникали запитання до неї. Скільки це так може продовжуватися? Три роки, десять років, а результату немає.
Декілька днів тому переглянув виписку по карті і побачив не цільове використання коштів. Їжа з ресторанів Пузата Хата, з Макдональдзу, з Рошену, косметика, ткани з магазину, шафи з секонда, поїздки на таксі неодноразові, заправка авто, поповнення мобільного телефону, зняття готівки та переказу коштів на карти, нібито за медичні послуги. Все це я на її прохання оплачував та надсилав скріни з оплатою в повідомлення їй. Я заблокував карту і щоб не бути причетним (вже усвідомлено) знаючи на що йдуть ці кошти людей, які думаю, що ці кошти йдуть на лікування та ліки.
Врешті решт вона з’язалася зі мною та поцікавилася, який баланс на карті. На що я попоросив надати звітність викорситання цих коштів, які проходили через мою карту.
Вона сказала, що надасть їх потім, але після того як я розблокую карту, що вона їми скористалася нібито на купівлю ліків. На будь які прохання переслати документі в особисті повідомлення, наполягала, що це особиста «медична таємниця». З власного досвіду знаю, що коли долучався допомагати онкохворим, то цими людьми надавалися всі документи, діагнози та виписки з чеками. В них були реальні пропозиції на руках лікування в клініках за кордоном та були зареєстровані в МОЗі в черзі по програмі «Лікування за кордоном».
Не довго довелося чекати і себе вона проявила. Коли не змогла собі оплатити ліки, вимагала, щоб їй розблокував карту, бо їй погано без таблеток і що я не правильно вчиняю і в мене поїхав дах, поводжу себе як не доросла людина. З її голосу не видно було, що вона себе погано почуває та втратить свідомість. Дозволяла зі мною розмовляти в ультимативному тоні. На що просив, щоб скинула в повідомлені мені всі документи з фото, виписками, діагнозами та чеками за три місяці цього року. Сказала, що цього не може зробити зараз, а потім, бо це її медична таємниця. Як писати публічні пости та негайно вимагати гроші та збирати на чужі карти та апелювати, що так багато, хто робить, а надати свою не може, бо не хоче показувати свої особисті дані, немає прописки, але іншими людьми з картами прикривається легко та нічого тут такого. Тепер від сьогодні в неї забанений і не можу побачити її публікації, але скріни її постів підкріплю та фото з переписки з нею і банківську виписку. Кошти які залишилися на карті та надсилалися в останні дні будуть повернуті їх власникам.
Тому вважаю, що не можу замовчувати та хочу запобігти іншим людям не бути в тягнутими в ці шахрайські маніпуляції, які вона робить і втирається в довіру.
Р.S.: Прохання відгукнутися військових, волонтерів та інших, які можуть надати свідчення, щодо цієї особи.
1. Чи дійсно вона служила та була військовослужбовцем?
2. Чи можуть підтвердити, де та в якому підрозділі її бачили на Сході?
3. Чи вона приймала участь в бойових діях та хто її подавав на УБД?
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2899107.html.
Tags: ато, беспредел, леді діана, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments