Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Павуки в склянці 2021.04.09

Volodymyr Boiko
Я давно знав, що керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Володимирович Калужинський дебіл, але не думав, що настільки. Для гурманів публікую фільчину грамоту під назвою «постанова», яку підлеглий Калужинського виписав сам собі як «документ», який йому, начебто, надає право проводити обшук без санкції слідчого судді та без відома прокурора в кабінеті голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.
Я вже розповідав, у зв’язку з чим проводився обшук – Калужинський втратив 90 тисяч доларів казенних грошей з тих 100 тисяч, які він хотів підсунути Вовку, влаштувавши провокацію підкупу:
https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2835276286689151
Але провокація була невдалою – Вовк гроші не взяв, натомість Калужинський загубив предмет хабаря й за результатами незаконного обшуку нічого в кабінеті голови ОАСК вилучено не було. Тепер Вищий антикорупційний суд має дати оцінку цьому «документу».
=====
Volodymyr Boiko
13 год ·
8 квітня 2021 року керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужинський святкує своє 39-річчя. Хоча на місці Андрія Володимировича треба не сливу заливати, а думати, як повернути втрачені 90 тисяч доларів США з тих 100 тисяч, які Калужинський хотів підсунути голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, але тупо проїбав. А це, між іншим, були бюджетні гроші, які Андрій Володимирович отримав для влаштування провокації підкупу і які треба здати назад у Держказначейство.
Давно не є секретом, що доблесне керівництво НАБУ займається лише трьома речами – продажем справ, вимаганням хабарів і влаштуванням провокацій підкупу на замовлення заможних панів. Але доки в Калужинського та Ситника виходить вправно лише брати хабарі, а ось з провокаціями не щастить, бо для цього треба мати трохи клепок у голові.
Судіть самі: оскільки запекла боротьба Ситника з головою Окружного адміністративного суду Києва Вовком доки не принесла директору НАБУ бажаного результату, Ситник зі своїм кумом Калужинським вирішили підсунути Вовку гроші шляхом провокації хабаря – тобто через негласного позаштатного працівника НАБУ подати позов у ОАСК, а потім спробувати умовити когось з довірених осіб Вовка взяти гроші для передачі голові суду за, типу, правильне вирішення справи. Раніше Калужинський намагався вчинити провокацію відносно адвоката Ростислава Кравця, сподіваючись, що Кравець понесе гроші голові суду, але агент НАБУ був посланий нахуй (чи, як пише в таких випадках Арестович, «на хуй»). Тепер Калужинський вирішив передати гроші в ОАСК через брата Вовка, Юрія Зонтова.
Ну, дивного в цьому нічого немає, бо розкривати реальні злочини Калужинський не здатний у принципі. Але й провокацію він нормально організувати також не може: взявши в казначействі 100 тис. доларів і запустивши їх через агента на прізвище Коваленко «для передачі Вовку», Калужинський гроші тупо проїбав. Слово «тупо» тут є ключовим. Як це можна було зробити, маючи власне Оперативно-технічне управління – я не уявляю. Тим не менш, факт залишається фактом – бюджетні гроші накрились жіночим статевим органом.
Точніше, було як: спочатку НАБУ організувало подачу до Окружного адміністративного суду Києва позову від імені такої собі страхової компанії «АКС Кепітал», яка була зареєстрована в грудні 2018 року, фактично не працювала й з листопада 2020 року перебуває в стадії ліквідації за рішенням засновників. Відповідач - Головне управління Державної податкової служби в м. Києві. 30 грудня 2020 року суддя Балась відкриває провадження, а вже 13 січня 2021 року агент НАБУ Коваленко зустрічається з адвокатом Юрієм Донцем, який є товаришем Зонтова, і просить допомогти задовольнити позов. Далі Донець виходить на Зонтова, обіцяє Коваленку, що все владнає за 100 тис. доларів і 5 квітня 2021 року отримує гроші, які для цієї операції Калужинський зняв з рахунка НАБУ в Держаказначействі. Але в Окружний адміністративний суд Києва ці долари не потрапили.
Коли наступного дня, 6 квітня, Калужинський зрозумів, що він проїбав казенні гроші, в нього почалась істерика й він наказав підлеглим бігти по всіх адресах, куди заходили в останній час Зонтов і Донець, виламувати там двері, проводити обшуки та шукати втрачений предмет хабаря. При чому – робити це не тільки без санкції суду, але навіть без відома прокурора САП.
Взагалі-то, частина 3 ст. 233 КПК України дозволяє слідчому або прокурору без дозволу суду в невідкладних випадках увійти до житла або іншого володіння особи, але це допускається лише коли йдеться про врятування життя людей та майна чи коли здійснюється безпосереднє переслідування осіб, які підозрюються у вчинені злочину. При цьому зразу ж після невідкладного обшуку слідчий або прокурор зобов’язані звернутись з клопотанням до слідчого судді, який має перевірити, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи.
Зрозуміло, що ситуація, яка виникла через втрату Калужинським державних грошей, аж ніяк не підпадає під дві можливих підстави для невідкладного обшуку. Але безумство керівника Головного підрозділу детективів НАБУ є безмежним і детективи побігли влаштовувати трус без ухвали слідчого судді в Окружний адміністративний суд Києва. Перерили все, грошей не знайшли. Тоді побігли по квартирах на Львівській площі, на вулиці Івана Павла ІІ, обшукали будинок в селі Гатному, обшукали квартиру на вулиці Маккейна, куди недавно заходив Зонтов. Результат – нуль. Урешті-решт у Донця знайшли 10 тис. доларів з числа тих, що видала Калужинському бухгалтерія НАБУ.
Тоді Калужинський у розпачу наказав відчинити сейф в офісі по вулиці Маккейна, куди НАБУїни зайшли випадково, і забрати знайдену там валюту в загальній сумі біля 4 млн. доларів, яка не має жодного відношення (як і ця квартира) до предмету хабаря. Знаючи багато років Калужинського, я уявляю, що буде далі – а далі керівник головного підрозділу детективів НАБУ стане шантажувати власника офісу, якого він зненацька пограбував, і пропонувати повернути валюту за умови, що цей власник погасить борг у 90 тис. доларів, який тепер у Калужинського утворився перед бухгалтерією НАБУ.
До речі, з днем народження Вас, Андрію Володимировичу.
=====
Volodymyr Boiko
3 квітня о 10:28 ·
Дрібний авантюрист Арестович, якого Офіс Президента направляє в студії телеканалів як свого офіційного спікера, під час чергового шоу заявив, що він вже «перехворів на тяжку хворобу порохобоства, яка гірша за COVID-19 і якої треба позбуватися». Шкода лишень, що Люсенька-Арестович не уточнив, чи повернув він після одужання ті гроші, які висмоктав зі штабу Порошенка, обслуговуючи своїм язиком Сивочолого Гетьмана впродовж чотирьох років.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2902191.html.
Tags: бойко, дебіли, менты, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments