Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Хвилинка просвітництва

Пан Ігор Жовква, що відповідає за зовнішню політику в офісі вже другого поспіль президента України, заявив у інтерв'ю стосовно російських колонізаторів, про півмільйона переселених агресором осіб в Крим наступне: "ми точно не можемо порушувати права цих людей, як не можемо порушувати і міжнародні конвенції, які стосуються гуманітарного права. Насильної депортації бути не може".
Думаю що пану Жовкві дуже давно щось пояснювати у цьому світі абсолютно безперспективно, такого типу люди лише самі пояснюють всім як жити.
Але для ширшої аудиторії нагадаю, що переселення власного населення на окуповану територію є міжнародним злочином.
Доля такого населення, як знаряддя та співучасників такого злочину "міжнародні конвенції, які стосуються гуманітарного права" не захищають.
Більш того міжнародне право зобов'язує представників держав (ким фактично наразі є пан Жовква, без погодження з яким міністр заксправ і колір краватки не змінить) не тільки не бути співучасниками міжнародних злочинів, не тільки не виправдовувати їх, але їм протидіяти.
Так, міжнародне право прав людини забороняє колективне вислання іноземців. Але є механізми відступу від цієї норми під час конфлікту та є й механізми видворення іноземців поштучно.
Про них добре написав пан Olexiy Plotnikov у власній грунтовній статті (https://arc.construction/13208?lang=uk)
Якщо на восьмий рік війни влада відповідних механізмів не запровадила - то можливо питання не до Червоного Хреста, який хоче запросити у Крим пан Жовква.
А до дзеркала.
До речі у 2015-2018 Червоний Хрест в Криму вже був, нічим добрим це не завершилося. Пану Жовкві слід освіжити свою пам'ять із цього питання.
Читач може замислитися - чому вчора пан Резніков став розповідати про подання води в Крим діжками, чому сьогодні пан Жовква надає якісь гарантії співучасникам військових злочинів.
Пояснення просте.
Це рефлексія.
РФ почала інформаційну хвилю про "притягнення до відповідальності українських терористів у владі". Як складову погрози силою, як елемент інформаційної агресії проти України.
Та на превеликий жаль наші окремі посадовці часто рефлексують не на виклики агресії, не на прагнення Українського народу, а на те, що про них написала "Комсомольска правда".
Ось й зображують "миротворців".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2902330.html.
Tags: анализ, геноцид, дебіли, коллективное х%№ло, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment