Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Він - пан романтік, що маскувався під циніка - прожив таке життя що дай то боже

Diana Makarova
Ну, мені теж, звичайно, жалко принца-патріарха. Він умудрився виглядати всі свої сто років єдиною живою фігурою, що вижила в тому королівському паноптикумі сяючої елегантності. Бо принцес-бунтарок сяючий двір або прожував і виплюнув, або поламав, самі знаєте, серіал дивились, та й до серіалу, само собою, будь-кому було зрозуміло, що бунтувати серед сяючого паноптикуму зась.
Он які зірки були принцеси-бунтарки, і що? І де вони?
(аудиторія схлипує)
А принц бунтував потихеньку. Похохмить - і знову повертається до своїх принцевих справ. Тому і вижив, мабуть. І помер живим, ніжкою дригнувши наостанок, зіпсувавши день річниці весілля бунтуючому отприску і досить бунтівній невістці.
Понятно, жалко. Сто років харизми - це не кожному вдасться.
І я тут, стрибаючи між граблями в садочку вишневому біля хати, пошуком холодильника для однієї бригади, метеостанції для снайперського підрозділу, плівкою й мішками для другої бригади, поринанням в афери чергової мошенниці-волонтерки-липової-військової, радістю від перевезеного кулеметного станка, все ж віддаю честь офіцеру британської армії, принцу-консорту країни Британії, як інтендант від інфантерії країни Юкрейн. Я з посмішкою зазвичай читала й дивилась його жартики.
Але тут таке діло - мене цікавить більше, що там з нашим принцем від нафтової скважини, газового краника? Що то було за маскі-шоу в його сторону? І головне - чому про це мовчить стрічка? Наче так і треба - ой, подумаєш, знову щемлять Медведчука. Чи й не новина.
Чи насправді не щемлять?
Чи щемлять, але не дуже?
Чи дуже, але ми вже звикли, бо до хорошого швидко звикаєш?
... да, і ще питання - де б оце взяти холодильник для однієї бригади? Так щоб пошвидше.
Га?
А принца реально жалко.
===
Евгений Карпенко
Він - пан романтік, що маскувався під циніка - прожив таке життя що дай то боже.
Він не мав вижити - бо 19-ти річних романтиків та війна пережовувала дуже швидко (як і будь-яка). А середземноморський ТВД в 41-му був ніяк не синєкурою, тим більше, якщо ти молодший офіцер на старезному лінкорі 1913 року народження. Але пан ромаентік вижив.
Він не мав одружитися з королевною - в тому числі й тому що на момент одруження його банківський капітал був менше 1 фунта . Але пан романтік одружився.
Природжений лідер - який попав після одруження на другі ролі - він мав спитися, зкурвитися, зневіритися, але він знайшов себе...
І я маю великі сунніви, щоб він доже сильно хотів, щоб його слізно оплакували. Скоріш за все він зараз на все це дивиться і відпускає свої грубі жарти на межі пристойності. 🙂 Пан романтік, що вдавав з себе циніка, який пережив мабуть одне з найстрашніших сторіч в історії людства..
---
Diana Makarova
Евгений Карпенко непогано сказано
===
Zas Tenkoj
Забор разбирали. Я там как раз проезжал. Возможно, в ближайшее время там будет свободный доступ к воде.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2903462.html.
Tags: ато, леді діана, медведчук, траур
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment