Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Шпигунство болгарських розвідників на користь РФ: спливли записи розмов з кураторами

Гліб Іванов
Шпигунство болгарських розвідників на користь РФ: спливли записи розмов з кураторами
--
Від службовців військової розвідки Болгарії, яких запідозрили в шпигунстві на користь Росії і затримали, вимагали добути матеріали, які стосувалися Росії, України, Білорусі та інших країн.
Про це йдеться у розшифровках розмов ймовірних кураторів та їх підопічних, які опинилися в розпорядженні OBOZREVATEL. Також мова йде про секретні матеріали щодо країн Близького Сходу, Іраку, Сирії, Нагірного Карабаху (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).
"Які матеріали потрібні – обстановка в Болгарії, матеріали, що стосуються РФ, України, Іраку, щось актуальне. Нагірний Карабах – дуже важливий. Матеріали по Сирії за 4 місяці, якщо не зможеш взяти, зроби фото. Також Україна і Білорусь, і ті 8% поліції, які засновники протесту. І знімай будь-яку секретну інформацію, щоб було видно, що у тебе є доступ до секретних документів", – говорить на записі ймовірний куратор.
Також на записи потрапила розмова, яка стосується оплати за ймовірне шпигунство.
"Зараз не можу сказати скільки будуть платити, залежить від матеріалу. Але в принципі буде, давай по-чесному, в валюті. Як вважаєш за краще, в валюті або в болгарських левах? Скажи, де будеш зберігати гроші? Все-таки якщо тобі дадуть 2000 левів щомісяця або 3000 левів, це пристойна сума", – сказано в розшифровках.
"https://www.obozrevatel.com/player/2802297.htm"
Як повідомляв OBOZREVATEL:
 • 19 березня в ході спецоперації в Болгарії були затримані двоє службовців військової розвідки, підозрюваних в шпигунстві на користь Кремля. Всього у справі шестеро підозрюваних.
 • Керівником шпигунської групи був колишній чиновник військової розвідки Болгарії. В організацію також входила дружина одного із затриманих, яка мала подвійне громадянство – Болгарії і РФ.
 • Болгарія оголосила персонами нон грата і вислала двох російських дипломатів, звинувативши їх у шпигунстві.
 • У посольстві РФ в Софії тим часом відреагували, заявивши про "черговий безпідставномий демарш болгарської влади".


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2904083.html.
Tags: рассея, сбу, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments