Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Путін, як відомо вже практично всім, абсолютно кончений. У нього давно поїхав дах

Oleksiy Nesterenko
Найраціональніше, нажаль, сприйняти за базовий сценарій, що Росія таки почне бойові дії під виглядом "міротворчєской опєрації" з метою "прінуждєнію України к міру".
Якщо минеться - то добре. Якщо не минеться - краще бути морально готовими.
Путін, як відомо вже практично всім, абсолютно кончений. У нього давно поїхав дах.
За спогадами його колишнього оточення, це стало проявлятися ще на початку 2000-х, коли під час особистої зустрічі з президентом Бушем він дослівно заявив, що Америка поставляє в Росію інші курячі стегенця, ніж продає всередині країни самим американцям. І що мовляв Америці через це більше не можна довіряти.
Він сказав це абсолютно серйозно.
Ошелешений таким несподіваним "поворотом" Буш спробував зауважити "другу Владіміру", що це неправда, проте з Путіним стався буйний припадок люті, під час якого він тупав ніжками, кричав та шипів на Буша, мовляв США та Європа його обдурили, і постійно дурять, і він цього так не залишить. І що йому "доложилі тє, кому можна довєрять".
Після того ще була пріснопам'ятна зустріч, де Путін переконував Буша, що Україна це не країна, і що це Росія подарувала їй свою "ісконную" територію за безцінь, і тому Росія має виключне право вирішувати її долю, а всі колишні республіки СРСР "скоро повернуться до сповідування спільної міжнародної політики".
Потім Путін будував "євразійський союз", поставивши собі і своєму оточенню завдання відновлення СРСР в оновленому форматі.
Але наразі всі події згреблися в одну точку, коли для Путіна Україна перетворилася на своєрідний рубікон, від якого він відійти вже не може. Не здатен. Саме сюди його завели всі його ігри на підвищення ставок.
Ще на саміті "двадцятки" в австралійському Брісбені, коли члени інших делегацій категорично відмовилися обідати з Путіним за одним столом, Меркель спробувала сам-на-сам переговорити з Путіним.
Зустріч тривала близько двох годин. За словами обізнаних людей з її оточення, вона була практично шокована по-перше його абсолютною неадекватністю, а по-друге відсутністю у нього відповіді на питання чого він взагалі намагається досягти. Мовляв, у відповідь Путін з палаючими очами і довірливим тоном намагався її переконати у справедливості прав Росії на колишній пострадянський простір, проте використовував він при цьому якісь позамежно тупі тези в якості аргументації.
Я ось що вам скажу. Якщо Путін відважиться на війну, то це буде війна така, якої ми ще не бачили. Починатися вона буде зі звичних провокацій, та дуже швидко маховик почне розкручуватися.
Дай бог Україні вистояти в цьому сценарії, сподіваючись на професійність, героїзм та стійкість її захисників, і на ефективну допомогу союзників.
Але для Росії ця війна абсолютно точно стане останньою.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2905055.html.
Tags: история, подонки, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment