Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Як наповнити це реальним змістом?

Алі Татар-заде
на мою думку, неминучим (але вкрай формальним) наслідком-мініморум Кримської Платформи стане прийняття якоїсь декларації та створення якого-небудь "виконкому".
Як наповнити це реальним змістом? Звичайно, багато що залежить від країн, що зголосилися до участі. Але не менше - від повістки, що її сформулює Україна, чи навіть прямим текстом - "пропозицій", від яких можна чи неможна відмовитись.
От з цім давайте розберемось.
Україна часто сетує на дуже стриману підтримку з боку союзників. Каже банальності, що всім править здоровий глузд, жага наживи, кожен насправді за себе і прочі ноти розчарованості.
Дивно! Коли я йду на базар - чи продавати, чи покупати - я ЗНАЮ саме таку ситуацію: там кожен сам за себе, всіма керує нажива, профіт, глузд і жадність, - але мене це влаштовує. Як і кожног з них.
Так от, наша зовнішня політика дотепер нагадує людину, яка приходить на базар без грошів і без товару, і незрозуміло чого хоче: похмуро споглядає на жваву торгівлю, стає все більше демонічною, як демон Врубеля, з презирством окидає оком на всіх, хто не зверта на неї уваги.
Вибачте але це саме так.
То що може Україна запропонувати світові В ОБМІН на участь в кампанії з повернення Криму?
(і Донбасу).
Зовсім нічого?
На мою думку, багато чого.
1) обіцяти оренду військової бази на своїх теренах, безпосередньо близько до Ордо, Орло, Орко - за символічний 1 євро на рік.
Гадаєте, багато в світі таких пропозицій? Зовсім ні.
2) створити єдиний міжнародний акціонерний фонд - жертви й потерпілі від агресії в Криму отримують там акції зі стартовою оцінкою "ущербу", оцінка визнана міжнародними ж судами або й зроблена ними.
Акції такого фонду продаються й покупаються, а сума претензій зрастає з появою кожного доведеного випадку.
Навіть якщо внаслідок окупацїі ви залишили в Криму комп'ютер (1шт), плащ замшевий (2 шт) і собаку, це коштує грошів. Усі більші збитки оцінюються за визнаною у світі шкалою - в грошах.
3) створити штаб-квартиру об\єднаних інформаційних військ.
Запросити туди найманих фахівців, а також - присланих державами учасницями. Солідні фірми теж мають туди вхід, насамперед - з грошима, технікою, методикою.
Результатом нехай стане поява БАГАТОканального, БАГАТОмовного, СУПЕРщодобового (240 і більше годин на добу) сучасного медіа, який можна читати, слухати, дивитися - від супутникової тарілки до китайського АМ-приймача, від офіційного сайту до даркнету, від набору лінків в месенджерах і соцмережах до примірників друкованих газет.
Напрями віщання - ВСІ народи Росії, починаючи з найбільших та активніших меншин і по мірі нарощування потужностей охват усіх малих груп.
4) пообіцяти повернення пам'яток-візиток Криму (усіляких ласточкіно гніздо, палац імператорів ітд), а їх близько 600 і те я применшаю - нащадкам колишних (до 1920) власників і їх правонаступникам, а також особам і фірмам, які куплять в них це право.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2906870.html.
Tags: анализ, крим, піар, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments