Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Культур-мультур (

Алі Татар-заде
— «Крим цінний Росії географією, природою. Самі подумайте. На всі наші (РФ) безкрайні простори, на всі необ’ятні новосибірські возвишеності та новокузнецькі впадини, кавказькі гори і льодовиті океани -- приходиться тільки один шматочок справді приємного, йужного климату, де можна полежати на пісочку та погріти ноги в теплім морі. »
© пает-шистідісятнік Алєксандр Кушнєр. 2019.
===
Алі Татар-заде
11 квітня 2019 р. ·
хвилинка ненавісті.
Сидить в передачі на Роскультурі величавий старець, поет-шестидесятник, класичний, взірцевий: єврей, ленінградець, небайдужий, ліберальний, таміздатник, пару разів жертва журналу “Крокодил”, твердий перестроєчник, а на додачу до всього плідний та талановитий поет.
І от заходить мова “за Крим”.
Ведучий - старий, але не дрєвній, як той, потомствений літературовєд та партжурналіст, трохи пише віршики, у всьому повна протилежність. Номенклатурність починається з виразу обличчя, голос поставлений як в диктора, одним словом рупор влади, і вишенкою на торті - достоєвист (так, є таке слово).
Ведучий раскатитистим баритончиком пояснює як важливо, щоби всі землі политі руской кров’ю завжди збиралися в московськім кулаці, пам’ять, слава руского оружія, патріотизм, дзинь-дзелень, можна не слухати, вимкнути звук і продовжити навіть не читаючи по губах.
Ну і Крим, звичайно, саме от такий. Скільки в ньому пролито рускрові, скільки жило ізвесних пісатєлєй, в Мандельштама є вірш про Крим і проча лабуда.
Доходить до нашого шанованого шестидесятника.
Він весь трясеться з старості, він ледве говорить, він скоро помре. Але він збуджується.
Я насторожуюсь.
Щото зараз буде. Або чудовіщний прогіб, або тихенька завуальована антитеза із мозолистою дулькою в кишені. Від жертв журнала “Крокодил”, поетів що вже дивляться у вічність, можна усього чекати.
І от він каже:
- Так, це все так, але отой малесенький кусочок суши цінний нам не цім. Він цінний географією, природою. Самі подумайте. На всі наші безкрайні простори, на всі необ’ятні новосибірські возвишеності та новокузнецькі впадини, кавказькі гори і льодовиті океани -- приходиться тільки один шматочок справді приємного, йужного климату, де можна полежати на пісочку та погріти ноги в теплім морі.
Старий номенклатурник дьорнув бровею, закруглив бесіду і перейшов на іншу тему.
Ну не суки, а.
=====
Алі Татар-заде
якщо хто любив Netflix, то швидко це змінеться. Ця контора заключила договір з "Газпром-Медіа" і готує серію контрактів з десятком інших московитських "праадакшанів".
Якби це сказане про індусів чи поляків, я б і уваги не звернув. Але московити є московити: це неодмінно позначиться на змісті всього контенту, а не лише того, що спільно продюсований.
Плюс для нас ще одна несподіванка: сотні "підписантів листа путлеру" - кіноінтелігентів - стануть не просто в'їздними, а ще й "володарями дум".
=====
Алі Татар-заде
дебілізаторське рос-тв. Телеканал тв-3, мегасуперпередача "Слєпая". Є така слєпая бабушка, вона вещая. До ней приходять з бідами, а слєпая каже щось таке:
"Пірістань піть м'лако п'начям. Вєть кто м'лако п'начям п'йот, тот валжи живьот".
Васіліса єй ніпавєріла. Прадалжала піть м'лако паначям. Ана любіла сваєво мужа. Ну у мужа билі ніпріятнасті, і он стал скриватса. Васіліса пашла к вліятільнаму ч'лавєку, єво звать Данііла Сєрґєївєчь. Папрасіла памочь. А Данііла Сєрґєївєчь взялся памочь, а п'том г'варіт: "Майо услові'о - правіді са мною ночь". - Чьто? - ізумілась Васіліса. Но дєлать била нєчєва, і ана правіла с Даніілам Сєрґєївєчєм ночь, патаму шта любіла сваєво мужа, а мужу нужна помащь. А наутра ана напомніла Даніілє Сєрґєївєчю, вєть он абіщял памочь, а он г'варіт: "А ти знаєш пачіму тваєво мужа разисківают?" - Нєт нє знаю. - "А он спал с чюжой жиной, уже ґот как спіт. Вот єво і разисківают. Ти фсьо іщьо хочіш єму памагать?" Васіліса ні павєріла. Ана пашла к мєсту, гдє скривался муш, а муш там цилуітса с другой женщінай. Чіріз ґот Васіліса вишла замуж за Даніілу Сєрґєївєчя. Слєпая бабушка г'варіт: ета всьо п'таму шта ти піла м'лако п'начям. Аттаво і жила ва лжи. Васіліса больше ніпйьот м'лако на начь
===
Алі Татар-заде
це ота культура, яку ви всі втратите, якщо прервьотса свясь времьон, історичні зв'язки з Расією. Це спільне надбання наших брацкіх народів.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2907603.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments