Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

От і всі "секрети" російської зовнішньої політики по відношенню до України

Yevgenij Marchuk
От і всі "секрети" російської зовнішньої політики по відношенню до України. Хоча ми їх і так знали. Але речниця МЗС РФ М. Захарова нарешті оголили їх нижче нижньої білизни.
А тепер фіксуємо, хто із наших антинатівців, українських федералістів та інших їх послідовників намагається різними способами синхронізувати свої публічні витребеньки до російських антинатівських постулатів. Я переконний. що ця заява це не просто оголена до безсоромності погроза Україні, а це і сигнал-вказівка своїй 5-й колоні в Україні для активізації антиукраїнської діяльності. Тобто наказ до готовності до часу "Ч". Простіше кажучи, гроші потрібно відробляти.
Не сумніваюсь, що наростаюча демонстративна ескалація Росією напруги біля наших кордонів буде синхронізована з провокативно одночасною акцією 5-ї колони в самій Україні. Тому нашій владі потрібно не спрощувати палітру подій. що наростають. Таку складну і дуже коштовну військово-політичну авантюру проти України Путін не буде робити, щоб просто полякати Україну. Це не в його стилі. Ніхто з супераналітиків-прогнозистів ні в Білому Домі, ні в штабквартирі НАТО не передбачав ні захоплення частини території Грузії, ні анексії Криму, ні розгортання повномасштабної війни на українському Донбасі. Всі вони самі потім зізналися, що вони не могли собі такого уявити. Зараз приблизно така ж ситуація. Але різниця тільки в тому, що Росія точно зробила необхідні висновки із деяких своїх невдач. А які висновки зробили ми? І чи зробили взагалі. Тому без паніки, але Національну військову Раду із декількох найвищих професіоналів країни варто було б уже створити. Без державних посад і без зарплат. І не при РНБО, і не при ОП. А при Президентові України. Як тимчасовий дорадчий орган.
А тепер читаємо офіційну речницю МЗС РФ.
"Вступление Украины в НАТО может привести к необратимым последствиям для украинской государственности," - об этом заявила официальный представитель МИД России Мария Захарова на брифинге.
«Гипотетическое получение членства в альянсе вопреки ожиданиям Киева не только не принесет мир на Украину, но, напротив, приведет к масштабной эскалации ситуации на юго-востоке и может привести к необратимым последствиям для украинской государственности», — отметила она.
В перекладі на просту мову: якщо Україна не послухається то Росія зробить так, що Україна втратить національну державність.
Подробнее на РБК:

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2908328.html.
Tags: дебіли, коллективное х%№ло, медведчук, прдоны, рассея, турция, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments